... Дрогобицька Духовна Семінарія - УГКЦ
header-dds1
header-dds2
header-dds3

ВСТУПНА КАМПАНІЯ

Дрогобицька духовна семінарія
оголошує про набір студентів
на 2024-2030 
навчальні роки

Photo Gallery

Підтримайте/Support Us

Допомогти у вихованні майбутніх священиків

Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Translate into...

Articles archive

< October 2021 >
Mo Tu We Th Fr Sa Su
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Visits

 Погода в Україні
 
October 2021

Friday, 29 October 2021

Семінаристам розповіли про особливості військового капеланства в Україні PDF Print Write e-mail

konferentsiya viyskove kapelanstvo 202129 жовтня 2021 року Божого до Дрогобицької духовної семінарії завітали керівник відділу у справах душпастирства у ЗСУ Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ о. Ростислав Височан, а також радник Глави УГКЦ зі стратегії комунікації, військового капелана, заступника керівника Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ о. Андрій Зелінській. Гості розповіли семінаристам про історію та перспективи капеланського служіння в Україні.

Детальніше...


Wednesday, 27 October 2021

Гроно спільноти Дрогобицької семінарії молитовно вшанували пам’ять підпільного священнослужителя PDF Print Write e-mail

sokil 202126 жовтня 2021 р. Б. минула 45-та річниця відходу до вічності блаженної пам’яті о. Івана Сокола, підпільного священника Української Греко-Католицької Церкви ,а 2 березня – 110 років від його народження. З цієї нагоди кілька викладачів та студентів Дрогобицької духовної семінарії помолились Парастас на його могилі в с. Снятинка.

Детальніше...

Студенти VI-го курсу побували на парафії Успіння Пресвятої Богородиці PDF Print Write e-mail

успінняПродовжуючи у рамках предмету «Пастирська практика» знайомитись з різними аспектами душпастирства, семінаристи VI курсу Дрогобицької духовної семінарії 26 жовтня 2021 відвідали парафію Успіння Пресвятої Богородиці у м. Дрогобич, адміністратором якої є о. Ростислав Мелех. О. Ростислав з іншими священниками храму зустрів семінаристів на його подвір'ю, розповів про особливості душпастирювання на цій міській парафії, представив виклики та плани на майбутнє.

Детальніше...

Семінаристи відвідали хоральну синагогу м. Дрогобича PDF Print Write e-mail

ekskursiya v synahohu 202127 жовтня 2021 року Божого студенти ІІІ-го курсу Дрогобицької духовної семінарії разом з о. Ігорем Цмоканичем, викладачем біблійних дисцеплін ДДС, відвідали хоральну синагогу в м. Дрогобичі. Екскурсія відбулася в рамках біблійних предметів, які студіюють семінаристи.

Детальніше...


Tuesday, 26 October 2021

Викладач Дрогобицької семінарії представив власний переклад цікавої книги про біблійні псалми PDF Print Write e-mail

prezentatsiya perekladu o nyskohuza 202126 жовтня 2021 року Божого в актовому залі Дрогобицької духовної семінарії відбулася презентація українського перекладу книги відомого християнського письменника Клайва Стейплза Люїса «Роздуми над псалмами». Видання, яке нещодавно вийшло друком, представив його перекладач - випускник і викладач семінарії о. Андрій Нискогуз.

Детальніше...


Saturday, 23 October 2021

Вибори декана у 2021-му році Божому PDF Print Write e-mail

vybory dekana 202123 жовтень 2021 р. Б. семінарійна спільнота обрала нового декана на навчальний рік 2021-2022 рр. Захід розпочався з молитви, яку очолив о. Василь Чава, проректор з навчальної частини. Після молитви отець-настоятель обговорив деякі робочі моменти семінарії, дав духовні настанови, привітав І-ий курс ДДС та на завершення подякував декану бр. Михайлові Карпінцеві, каденція якого вже ось-ось закінчувалася, за сумлінне служіння очільника студентського самоврядування.

Детальніше...


Friday, 22 October 2021

«Козацькому роду нема переводу» PDF Print Write e-mail

kozatskomu rodu nema perevodu 2021 121 жовтня 2021 р. Б. після Вечірні у стінах актового залу Дрогобицької духовної семінарії відбулися «Козацькі забави». Цей пізнавально-розважальний вечір, який щороку приурочується святу Покрови Пресвятої Богородиці, традиційно організовують семінаристи-другокурсники, а беруть участь усі інші курси. Захід розпочався з молитви-благословення, яку очолив проректор з виховної частини о. Василь Чава.

Детальніше...


Friday, 15 October 2021

Читайте "Слово" про Дар Незалежності PDF Print Write e-mail

slovo 87З’явився новий випуск часопису «Слово» Дрогобицької духовної семінарії, який ми присвятили 30-літтю відновлення Незалежності України. Дана ідея є обґрунтованою та актуальною, оскільки, з одного боку, дозволить нам пригадати історію національно-визвольних змагань, а з другого − закликатиме і сьогодні боротись за неї, водночас дозволить по-церковному поглянути на українську незалежність. Представляючи цей номер, головний редактор о. д-р Роман Андрійовський, зокрема, пише: "87-ий випуск нашого релігійно-суспільного часопису «Слово» присвячуємо роздумам над «Даром Незалежності», заохочуючи читачів, з однієї сторони, зробити правильні висновки на основі минулого та, з іншої, спроектувати їх на майбутнє, аби не тільки не втратити, але й розвинути цей Дар, співпрацюючи з Господом".

Детальніше...

Братство здійснило прощу до Жовкви та Крехова PDF Print Write e-mail

bratstvo zdiysnylo proshchu do zhovkvy ta krekhova 2021Проща є подорожжю з відвідуваннями особливих для духовного життя місць. У день Покрови Пресвятої Богородиці семінарійне Введенське братство на чолі з проректором семінарії о. Василем Чавою та префектом о. Романом Копачем мало можливість звершити паломницьку мандрівку до міст Жовква та Крехів.

Детальніше...


Wednesday, 13 October 2021

"Величаємо тебе, Пресвята Діво, і шануємо твій святий покров" PDF Print Write e-mail

pokrov presvyatoyi   bohorodytsi 2021 113 жовтня 2021 року Божого у кафедральному соборі Пресвятої Трійці спільнота Дрогобицької духовної семінарії разом з парафіянами храму та численним духовенством молилися Архиєрейську Велику Вечірню з Литією з нагоди празника Покрова Пресвятої Богородиці. Богослужіння очолив єпископ Самбірсько-Дрогобицької єпархії кир Ярослав (Приріз), який по завершенні молитви щиро привітав дорогих молільників.

Детальніше...

Page 1 of 2
<< Start < Prev 1 2 Next > End >>