... Дрогобицька Духовна Семінарія - УГКЦ
header-dds1
header-dds2
header-dds3
Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Перекласти на...

АРХІВ СТАТЕЙ

< вересня 2016 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Наші відвідувачі

 Погода в Україні
 
вересня 2016

Неділя, 25 вересня 2016

Дрогобичани виступили на захист життя та сім'ї [ФОТО] PDF Друкувати Написати листа

alt25 вересня 2016 року відбулась молитовна хода вулицями міста Дрогобича «На захист життя та сім’ї» з іконою Милосердя Двері. Активну участь в ній взяли дрогобицькі семінаристи, які допомагали в організаційних питаннях, зокрема співали під час ходи, несли озвучуючу апаратуру. Маршрут розпочався о 15:00 годині від храму Дрогобицьких священномучеників Северина, Якима та Віталія (вул. Коновальця).

Детальніше...


Субота, 24 вересня 2016

Мандрівна школа військового капеланства у Дрогобицькій духовній семінарії [ФОТО] PDF Друкувати Написати листа

alt24 вересня 2016 року в Дрогобицькій духовній семінарії відбулась зустріч з полковником українського війська Русланом Коханчуком, який є дияконом УГКЦ, старшим офіцером відділу роботи з громадськими релігійними організаціями і шефських зв’язків Департаменту соціальної і гуманітарної політики Міністерства Оборони України. Він відповідає за координацію церковно-військових відносин.

Детальніше...

Кобетяк Володимир, «Переображення Господнє в Євангелії від святого Марка (9, 2-8). Лінгвістично-екзегетичне дослідження уривку» (2013, науковий керівник: о. д-р. Юрій Щурко; рецензент: ліц. Ігор Цмоканич). PDF Друкувати Написати листа

ВСТУП
Церква у XX столітті зустрілася з багатьма викликами, і дуже часто вони були зумовлені внутрішнім розділенням у самому християнстві. Це, почасти, спричинене різним розумінням і тлумаченням Святого Письма. Чимало сучасних дослідників згоджується, що різне розуміння Святого Письма є проблемою, а методи дослідження, якими досліджується, не відповідає його сутності. Тому у сучасній біблістиці давно назріла потреба у критичному осмисленні саме методів, а не Святого Письма. У будь-якому випадку відправною точкою для критичної оцінки того чи іншого методу є вірність тексту писання, тобто йдеться про віднайдення того, що автор біблійного тексту через текст дійсно хоче нам сказати (екзегеза), чи радше про пристосування біблійного уривку під вже готові богословські або ідеологічні переконання (екзегеза).

Детальніше...


П'ятниця, 23 вересня 2016

Триває навчання в Малій семінарії та на підготовчих курсах [ФОТО] PDF Друкувати Написати листа

alt23 вересня 2016 року відбулась вже третя навчальна зустріч у Малій семінарії, що діє при Дрогобицькій духовній семінарії. Цього року на навчання прибуло 16 першокурсників з різних теренів нашої єпархії. Також перші уроки відбулись на другому і третьому курсах, на яких навчаються 11 і 3 учнів відповідно.

Детальніше...


Вівторок, 20 вересня 2016

Спомини учасниці УПА про патріотизм українських повстанців [ФОТО] PDF Друкувати Написати листа

alt19 вересня 2016 року в актовому залі Дрогобицької духовної семінарії відбулася зустріч з п. Ольгою Сироїд, учасницею УПА, довголітнім в'язнем мордовських таборів. Ініціатором зустрічі став о. Володимир Улян, який свого часу був семінаристом нашої Alma Mater. Сьогодні отець служить в Луцькому екзархаті, а бабуся Оля є його парафіянкою. Мета цієї зустрічі - це спомин цікавих, і водночас сумних подій з нелегкого життя бабусі.

Детальніше...


П'ятниця, 16 вересня 2016

Амулети чи знаки вияву віри? PDF Друкувати Написати листа

Ігор БРИНДАК

altНапевно, навіть той, хто поверхово обізнаний із вченням Церкви, знає, що не можна на собі носити амулетів. Але в той же час відомо, що багато віруючих людей носять натільні релігійні предмети: хрестики, медалики, іконки, парамани і т.д. З боку може видатись, що це ті ж самі амулети. Але чи так воно є насправді? Про це й піде мова у цій публікації.

Детальніше...


Неділя, 11 вересня 2016

Семінарійна спільнота відзначила празник Усікновення голови Йоана Хрестителя [ФОТО] PDF Друкувати Написати листа

alt10 вересня 2016 р., з нагоди празника Усікновення чесної голови чесного і славного пророка, предтечі і Хрестителя Йоана, в семінарійному храмі була відслужена Велика вечірня з Литією. Очолив богослужіння проректор з навчання о. Роман Андрійовський у співслужінні префекта о. Василя Вербіцького та економа семінарії о. Юрія Сільника.

Детальніше...

У семінарії пройшли дні духовної віднови [ФОТО] PDF Друкувати Написати листа

alt9-11 вересня 2016 р. в Дрогобицькій духовній семінарії відбулись традиційні реколекційні науки під проводом ігумена дрогобицького монастиря свв. апп. Петра і Павла ЧСВВ о. Макарія Леніва. Ці дні брати провели у тиші, роздумуючи над своїм духовним життям.

Детальніше...


П'ятниця, 09 вересня 2016

Гріхи проти Святого Духа PDF Друкувати Написати листа

Ігор БРИНДАК

altКожен, хто читав катехизм, навіть дитячий, знає, що у ньому є виписані так звані гріхи проти Святого Духа. А якщо відкриємо Євангеліє, то побачимо, що такі гріхи не простяться. Тому не дивно, що у багатьох людей виникає ряд запитань з цієї проблематики: у чому ж полягають гріхи проти святого Духа? Як розуміти, що вони не простяться? Про це і піде мова в публікації.

Детальніше...


Середа, 07 вересня 2016

Подорож семінаристів до столиці Галичини [ФОТО] PDF Друкувати Написати листа

alt4 вересня 2016 року спільнота Дрогобицької духовної семінарії на чолі з проректором з виховання о. Василем Чавою здійснила культурно-відпочинкову мандрівку до Львова. В рамках подорожі семінаристи побували у музеї народної архітектури та побуту "Шевченківський гай" та національному музеї імені Андрея Шептицького.

Детальніше...

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>