Міжсемінарійний турнір із міні-футболу Дрогобицька духовна семінарія розпочала із поразки |
|
![alt](/images/stories/thumbs/180x119-images-stories-lds-dds_29.10.jpg)
Турнір із міні-футболу між семінаріями УГКЦ розпочато. Матч-вікриття відбувся у стінах Львівської духовної семінарії Святого Духа, де зустрілись Львівська і Дрогобицька духовні семіанрії. Матч розпочався, як годиться, із спільної молитви і в братерському дусі протривав до фінального свистка.
Перед початком матчу пролунав гимн України. А вже опісля пролунав свисток судді, який сповістив про початок футбольної боротьби. Напротязі цілого матчу відчувалась перевага футболістів із ЛДС СД, які в результаті здобули переконливу перемогу над ДДС з рахунком 9:2.
|