"Нині Симеон бере на руки Господа слави" [ФОТО] |
|
14 лютого 2018 року у Дрогобицькій духовній семінарії була відслужена Велика вечірня з Литією і Утреня з нагоди празника Стрітення Господа Бога і Спаса Нашого Ісуса Христа. Очолив богослужіння проректор з навчальної частини о. Роман Андрійовський у співслужіні префекта семінарії о. Василя Вербіцького. На каноні Утрені відбулось мирування.
Радуйся, благодатна Богородице Діво,* бо з Тебе засяло Сонце правди – Христос Бог наш,* що просвічує тих, що в темряві.* Веселися й Ти, старче праведний,* Ти прийняв в обійми визволителя душ наших, що дарує нам воскресення.
Див.фоторепортаж:
|