24 березня 2024 р. Б., у переддень празнику Благовіщення Пресвятої Богородиці, у катедральному храмі Пресвятої Трійці м. Дрогобича спільнота ДДС помолилася Велику Вечірню із Литією, яку очолив владика Ярослав (Приріз), єпископ Самбірсько-Дрогобицький, у співслужінні із парафіяльними та семінарійними священниками. Богослужбовий спів вели учасники вокального квартету ДДС. Опісля у семінарійній каплиці відбулася молитва Утрені.
"Задум споконвічний відкриваючи, Гавриїл став перед тобою, Діво, і вітаючи тебе, сповістив: Радуйся, земле незасіяна! Радуйся, неопалима купино! Радуйся, глибино недоглядна! Радуйся, мосте, що на небо переводиш! Радуйся драбино висока, яку бачив Яків! Радуйся, божественний посуде манни! Радуйся, звільнення з прокляття! Радуйся, Адамове визволення, бо Господь з тобою!", – стихира на стиховні свята.
Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут: ~ FACEBOOK: https://www.FACEBOOK.com/dds.edu.ua/ ~ INSTAGRAM: https://www.INSTAGRAM.com/ddseminaria/ ~ YOUTUBE: https://www.YOUTUBE.com/channel/dseminaria/ ~ TWITTER: https://TWITTER.com/dds_ua
|