... Великодні місії в м. Харцизьк
header-dds1
header-dds2
header-dds3

Підтримайте/Support Us

Допомогти у вихованні майбутніх священиків

Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Перекласти на...

АРХІВ СТАТЕЙ

< квітня 2010 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Наші відвідувачі

 Погода в Україні
 
Великодні місії в м. Харцизьк PDF Друкувати Електронна адреса
Понеділок, 19 квітня 2010 17:40
У 2010 р. семінаристи третього курсу Тарас Буричко та Іван Вінічук побували на пасхальних місіях в м. Харцизьк на Донеччині. За тиждень вони дізналися і побачили багато цікавого, також влилися в життя парафії і священичої cім'ї.
Настоятелем храму Преображення Г. Н. І. Х. є о. Лев Струков, випускник Дрогобицької Духовної Семінарії. У день Світлого Празника Пасхи минуло 15 років від дня реєстрації парафії. На початку, коли ще не було греко-католицького священика, то вірні УГКЦ організовувались навколо храму ап. Петра і Павла (тепер належить УПЦ МП) та стали організаторами будівництва цього храму. Коли ж будівництво храму було завершено, то греко-католики були змушені покинути його. Тоді на прохання вірних владика благословив на будівництво греко-католицького храму, в якому тепер молиться чисельна греко-католицька громада. Цієї Пасхи на цілонічних чуваннях було близько 100 вірних. А загалом під час пасхальних Богослужінь і освячення пасок було біля 300 вірних.
За 15 р. свого існування парафія скріпилася та розрослася, ставши повноцінним господарем у м. Харцизьк. Про це свідчить той факт, що серед парафіян є люди, котрі в минулому були атеїстами, а до Церкви прийшли завдяки душпастирському служінню священика греко-католицької громади. Тепер вони щиро діляться власним досвідом навернення і пізнання Бога. Про глибоке духовне життя громади та активну душпастирську працю місцевого священика свідчить і те, що серед місцевої молоді є бажаючі навчатися у семінарії. Семінаристи, котрі гостювали у греко-католицької громади м. Харцизьк, на власному досвіді переконались, наскільки благотворно впливає на розвиток парафії глибоке духовне життя священичої сім'ї, котра вміє показати добрий приклад парафіянам і всім жителям міста.
Браття вдячні ректорату семінарії, що дає можливість підтримати парафії на Сході України, допомагаючи таким чином семінаристам зрозуміти специфіку пастирського служіння.