Наші відвідувачі

Погода в Україні

У другому турі футбольна команда ДДС подолала команду Василіянського інституту філософсько-богословських студій [ФОТО] PDF Друкувати Електронна адреса
Четвер, 07 листопада 2013 18:25

alt7 листопада 2013 р. Б., у рамках другого туру міжсемінарійного футбольного чемпіонату на Кубок Блаженних новомучеників УГКЦ футзальна команда Дрогобицької духовної семінарії приймала на своєму полі команду Василіянського інституту філософсько-богословських студій ім. Йосифа Велямина Рутського.

Матч розпочався о 16:00 із молитви та співання державного гимну України. Опісля пролунав свисток судді, який засвідчив про початок футбольного матчу. Незадовго після цього команда ДДС вже спромоглася забити перший гол у ворота свого суперника, але брати-василіяни швидко зрівняли рахунок. До перерви рахунок матчу був 3:1 на користь нашої команди. Після перерви команда Василіянського інституту кинулась забивати. Рахунок змінився. Результатом насиченої моментами і захоплюючої гри стала перемога ДДС із рахунком 5:3. Голи від нашої команди забили: Ігор Гайдук - 3, Микола Витівський - 1, Андрій Витівський - 1.

Після завершення матчу о. Михайло Коліщак очолив молитву і висловив подяку гостям за їх візит. Опісля ж брати-василіяни повечеряли у трапезній ДДС та мали змогу оглянути побут і відчути смак семінарійного життя дрогобицьких семінаристів.