header-dds1
header-dds2
header-dds3
Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Перекласти на...

АРХІВ СТАТЕЙ

< лютого 2018 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 21 22 23 24 25
26 27 28        

Наші відвідувачі

 Погода в Україні
 
У семінарії пройшли Великопосні реколекції [ФОТО] PDF Друкувати Електронна адреса
Вівторок, 20 лютого 2018 16:29

alt16-19 лютого в стінах Дрогобицької духовної семінарії традиційно відбулись великопосні реколекції. Цього разу провідником братії у духовній мандрівці був випускник нашої семінарії о. Тарас Рисей, який є Головою комісії у справах душпастирства сфери охорони здоров'я СДЄ, сотрудником храму Різдва Пресвятої Богородиці та капеланом місцевої лікарні в м. Самборі. Ці дні духовної віднови брати провели в молитві та мовчанці, читаючи духовну літературу та роздумуючи над власним покликанням.

Після того, як проректор з навчальної частини о. Роман Андрійовський представив реколектанта братії, о. Тарас Рисей впродовж відведених днів розважав з братами над важливими елементами в житті духовної особи, таким чином готуючи їх до вступу у благодатний час Великого Посту.

Духовний провідник підготував цікаві теми для обговорення, які зможуть в майбутньому допомогти братам у священичому служінні, зокрема: «Практичне слухання»,  «Мовчанка» та «Гнів та його наслідки». «Кожен, хто промовляє, бажає, щоб його розмова була вислухана, а тому навчитися слухати – це великий скарб, який збагатить наш інтелект та навчить поважати співрозмовника», - зазначив о. Тарас. Також він намагався пояснити суть мовчанки у духовному житті, адже часто пустослів’я віддаляє нас від Господа, який промовляє до нас в тиші. 

На завершення реколекцій завершальне слово мав проректор з виховної частини о. Василь Чава, який подякував від імені усієї семінарійної спільноти о. Тарасу за духовний провід у цій мандрівці. Відтак о. Тарас у свою чергу висловив слова вдячності за добре проведений час у рідній для нього Alma Mater, побажавши братній спільноті любові, миру та духовного зростання.

Див.фоторепортаж: