... Дрогобицька Духовна Семінарія - УГКЦ
header-dds1
header-dds2
header-dds3

Підтримайте/Support Us

Допомогти у вихованні майбутніх священиків

Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Перекласти на...

АРХІВ СТАТЕЙ

< листопада 2009 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Наші відвідувачі

 Погода в Україні
 
листопада 2009

Понеділок, 30 листопада 2009

Дрогобицькі священномученики PDF Друкувати Написати листа

 

 

 Дрогобицька Духовна Семінарія носить ім’я блаженних священомучеників Северіяна, Якима та Віталія. Ці три священики були ревними пастирями Української Греко-Католицької Церкви, котрі  вели  активну душпастирську працю та загинули від рук більшовицької влади у м. Дрогобичі. У червні 2001 р. під час свого паломництва до України Святіший отець папа Іван Павло ІІ проголосив їх блаженними.

 

Детальніше...


Четвер, 26 листопада 2009

Духівники і сповідники PDF Друкувати Написати листа

ДУХІВНИКИ:

прот. Михайло Коліщак - народився 12.03.1968 у с. Либохора Турківського р-ну Львівської обл.
У 1989 – 1996 рр. навчався у Київській Духовній Семінарії та Академії.
Свячення: ієрейські – 16.07.1996 р., м.Сколе (храм Різдва Пресвятої Богородиці), святитель - Владика Юліан Вороновський.

прот. Олег Смерека - народився 15.09.1967 у м. Борислав Львівської обл.
У 1992 – 1996 рр. навчався у Івано-Франківській Духовній Семінарії.
Свячення: ієрейські – 11.10.1996 р., м.Дрогобич (храм Пресвятої Трійці), святитель - Владика Юліан Вороновський.

прот. Роман Волянський - народився 16.04.1972 у с. Біличі Старосамбірського району Львівської обл.
У 1992 – 1997 рр. навчався у Львівській Духовній Семінарії Святого Духа.
Свячення: ієрейські – 2.11.1997 р., м. Дрогобич (храм Пресвятої Трійці), святитель - Владика Юліан Вороновський.

прот. Олег Чупа - народився 1981 у м.Самборі Львівської обл. 
У 1999 – 2005 рр. навчався у Дрогобицькій Духовній Семінарії, а у 2017 здобув ступінь доктора церковної історії на Богословському відділі Університету м. Ополє (Польща).
Свячення: дияконські: 9.09.2007, ієрейські – 30.12.2007 р., м. Дрогобич (храм Пресвятої Трійці), святитель - Владика Юліан Вороновський.


СПОВІДНИКИ:

о. Іван Ковба

Детальніше...

Контакти PDF Друкувати Написати листа

Наші Контакти:

 Дрогобицька Духовна Семінарія
вул. Д. Галицького 2
м. Дрогобич, Львівська обл.
82100 Україна 
Тел.: +38067-775-1520

Електронна пошта: rector@dds.edu.ua (ректор), admin@dds.edu.ua (адміністрація сайту)

 

Contacts:

Duhovna Seminaria
vul. D. Halytsjkoho 2
82100 m. Drohobych
Lvivsjka obl.
Ukraine 
Tel.: +38067-775-1520

Email: rector@dds.edu.ua (rector), admin@dds.edu.ua (site's administration) 

 

 

 

Детальніше...

Бібліотека: Загальна інформація PDF Друкувати Написати листа

Наша бібліотека була започаткована у 1996 р., при створенні Дрогобицької Духовної Семінарії, як необхідна складова навчального закладу.

Станом на 2009 рік фонд бібліотеки Семінарії становить  7 254 друковані книги.

Акцент у бібліотеці зроблений на духовній (релігійній) літературі. Основні тематики:  «Біблістика», «Твори святих Отців», «Історія Вселенської  Церкви», «Історія Української Церкви», «Філософія», «Духовність», «Богословіє», «Твори А. Шептицького та Й. Сліпого», «Життя святих і подвижників», «Літургіка, Св.Тайни», «Релігієзнавство», «Про священство», «Христологія», «Сім'я, родина, подружжя», «Катехитика».

Також наявна література по еклезіології, апологетиці, іконографії, психології, загальній історії, історії культури, церковному співу, канонічному праву, матеріали соборів і синодів Церкви, богослужбові книги.

У бібліотеці є підручники з патрології,  англійської, грецької та церковно-слов’янської мов, словники та ециклопедії: Католицька (англ.) – 14 томів;  Енциклопедія  Британіка (46 томів); Енциклопедія Українознавства (10 томів); інші енциклопедичні видання, художня література класична та сучасна.

У бібліотеці вибірково представлені твори Івана Золотоустого, Василія Великого,  Теодора Студита, Єфрема Сиріна та інших Отців Церкви.

Особливою гордістю бібліотеки є Стародруки (23 книги) та збірки часописів «Записки НТШ» (1892-1933 рр.) і «Літературно-науковий вісник» (1898-1914 рр.).

Основний фонд бібліотеки україномовна та  російськомовна література – 5 766 книги; решта літератури – церковно-слов’янською мовою – 92 книги, англійською – 447, італійською – 756, польською – 113 та німецькою, грецькою, словенською і білоруською мовами.

В даний час каталогізуємо електронну бібліотеку, котра включає величезну кількість видань, багато з яких є бібліографічною рідкістю.

Оскільки Дрогобицька Духовна Семінарія – навчальний заклад закритого типу, основні читачі –  викладачі та семінаристи, проте послугами нашого читального залу можуть користати всі бажаючі.

Детальніше...


Середа, 25 листопада 2009

Екскурсія до Великої семінарії PDF Друкувати Написати листа
28.03.2009 р. Б. – відбулась екскурсія учнів Малої семінарії в семінарії «великій». В екскурсії взяло участь 13 хлопців, котрих супроводжувало 5 семінаристів, а саме: Віталій Сокрута, Сергій Паламарчук, Петро Сюсько, Руслан Гедз, Святослав Кашеба. Екскурсія розпочалась у холлі житлового корпусу
Детальніше...

Отець Ісидор Дольницький PDF Друкувати Написати листа

Народився 21 лютого 1830 року у священичій сім’ї в містечку Залізці Бродовського повіту, де його батько Іван був парохом.

По закінченні у 1845 році першого класу Тернопільської гімназії митрополит Михайло Левицький висилає його на навчання до грецької колегії св. Атаназія в Римі. Після повернення до Галичини у 1856 році Ісидор був рукоположений в сан ієрея та призначений сотрудником при храмі св. Юрія у Львові. У 1857р. митрополит іменує о. Ісидора капеланом для питомців греко-католиків при колегії св. Атаназія в Римі. Там він захищає докторат з богослов’я, а з 1863 року співпрацює в комісії, яка готує матеріали для канонізації священномученика Йосафата. Тоді ж папа Пій ІХ іменує його своїм дияконом, і на всіх святкових богослужіннях о. Ісидор читає Євангеліє грецькою мовою.

У 1877 році митрополит Йосиф Сембратович відкликає о. Ісидора до Львова і призначає його духівником, а також професором літургічних наук і церковного співу у Львівській Духовній Семінарії. За ініціативою о.Дольницького 23 червня 1885 року митрополит Сильвестр (Сембратович) започатковує у Львівській Духовній Семінарії Братство під назвою “Введення в Храм Пресвятої Богородиці”, директором та духівником якого призначає о. Ісидора. Отець-духівник ціллю братства ставить те, “щоб члени його, в часі перебування свого в семінарії, найкращим способом виховувались в дусі побожності, і щоб потім, вийшовши з неї, в світі могли словом і ділом поділитись тим духом з іншими. Подібно як Пречиста Діва Марія під діланням Божої ласки і під наглядом священиків приготовлялась до високого достоїнства Божого Материнства, до якого призначило її Боже Провидіння”. О. Ісидор також був теж духовним опікуном сестер василіанок.

Значний внесок зробив о. Ісидор у вирішення обрядових питань на Львівському соборі 1891 року. Він написав кілька трактатів, які пізніше Собор прийняв у свої рішення. Він є автором кількох акафістів, служб, гласопіснця, однак напевно вершком його наукової творчості стало видання «Уставу богослужень» (Типика, 1899), який є богослужбовим кодексом для Української Греко-Католицької Церкви.

Так згадують про о. Ісидора його сучасники: «Бо був він – Дзядзьо, о.прелат – людина з казки майже, може радше вічний поет – розсміяний, захоплений, вічно у захваті, у творчій гарячці, запрацьований, добрий, ласкавий, а понад усе вибачливий, а над міру жертвенний, а до неймовірності сердечний, мягкий – до того святець, ціле життя своє праведний».

Помер о.Ісидор в загальній опінії святості в цьому ж монастирі 22 березня 1924 року. Похований на Личаківському кладовищі в гробівуці Крило шан Львівської митрополичої капітули.

Детальніше...

Підготовчі курси PDF Друкувати Написати листа
Підготовчі, або нульові, курси при Дрогобицькій Духовній Семінарії були створені у 1997 р. Їх завданням є підготовляти майбутніх абітурієнтів через надання їм знань, необхідних для вступу до семінарії. На ці курси приймаються особи чоловічої статі віком від 16 до 29 років. Приєднатись до числа слухачів підготовчих курсів можна у будь-який момент, досить тільки звернутись в Ректорат Дрогобицької Духовної Семінарії (вул. Д. Галицького 2, тел. (244) 2-17-04) та подати необхідні документи – заяву на ім’я ректора та рекомендацію від власного пароха. Навчання – безкоштовне.

Навчання на підготовчих курсах має вечірню форму. Заняття відбуваються кожної п’ятниці з 15 до 18 години. Термін навчання – один академічний рік. Слухачі курсів мають лекції з таких предметів: катехизм, літургіка, Святе Письмо і історія Церкви. Наприкінці курсів здаються іспити з вищеперелічених предметів і ті, хто всіх їх здасть на «відмінно», при вступі в Дрогобицьку Духовну Семінарію отримає додаткові 0,5 бала, котрі враховуватимуться при конкурсі.

Відвідування підготовчих курсів не є обов’язковою вимогою для вступників до семінарії, проте досвід показує, що ті, хто їх закінчили, є краще підготовленими до вступних іспитів.
Детальніше...

Викладацький склад PDF Друкувати Написати листа

1. Владика Григорій (Комар) - «Ліствиця духовна».
2. о. д-р Мирон Бендик - Введення до молитви, Риторика, Догматичне богословіє,  Порівняльне богословіє, Містичне богослов’я.
3. о. д-р Роман Федько - Методологія навчання і написання письмових робіт, Вступ до св. Отців, Патрологія
4. о. д-р Роман Андрійовський - Історія та джерела канонічного права, Джерела права Київської Церкви, Канонічне право ІІ (Інституційне право), Літургійне богословіє, Екуменізм, Пастирська практика.
5. о. д-р Олег Чупа - Східна духовність, Аскетика, Церква і масс-медія
6. о. д-р Віталій Лесняк - Ісусова молитва, Пастирське адміністрування.
7. о. д-р Володимир Івасівка - Патристика-Кападокійські Отці, Грецька мова.
8. о. д-р Олег Цимбалюк - Канонічне право І (Загальні норми ККСЦ), Церква-держава (юридичні аспекти). 
9. д-р Богдан Завідняк - Історія середньовічної філософії, Новітня філософія, Українська Філософія, Латинська мова, Історія античної філософії.
10. д-р Ендрю Квінлан - Літургійний рік, Богословіє храму, Богословіє Часослова, Англійська мова (спецкурс).
11. о. ліц. Тарас Коберинко -Богословіє Октоїха, Богословіє Тріоді, Моральне богословіє, Гомілетика, Сповідництво.
12. о. ліц. Іван Гаваньо - Філософська пропедевтика, Патристична філософія, Богословіє Соборів, Пастирське богословіє, Семінар з написання дипломної праці, Пастирська психологія.
13. о. ліц. Василь Нестер - Пастирство сім’ї.
14. о. ліц. Андрій Осередчук - Святі Таїнства, Божественна Літургія.
15. о. ліц. Андрій Кобільник - Катехизм, Богословіє Псалтиря, Сапієнціальна література, Італійська мова ІІІ (факультатив).
16. о. ліц. Юрій Хамуляк - Конфесії західного християнства, Історія релігій, Філософія релігій, Місіологія, Євангелизація та інкультурація.
17. о. ліц. Ростислав Приріз - Біблійна історія, Новий Завіт (Синоптичні Євангелія і Діяння апостолів), Новий Завіт (Соборні послання)
18. о.ліц. Андрій Нискогуз - Вступ до Св. Письма, Візантійська історія і культура, Історія культури
19. о. ліц. Петро Войтович - Канонічне право (Святі Тайно), Критично-історичний метод,  Вступ до щоденних молитов, Методологія написання наукової праці
20. о. ліц. Олег Кекош Педагогіка, Практикум з катехизації, Практикум з християнської етики.
21. о. ліц. Володимир Тухлян -  містичне богословʼя, Церква і медія, Документи ІІ Ватиканського собору, Італійськамова (факультатив)
22. о. ліц Остап Черхавський - Богослов'я богопосвяченого життя, Українська сакральна культура
23. о. ліц. Євген Карпінець - Духовний провід.
24. ліц. Ігор Бриндак - Історія Вселенської Церкви, Історія Української Церкви.
25. ліц. Василь Салій - Біоетика.
26. о. Ігор Цмоканич Старий Завіт, Новий Завіт.
27. о. Андрій Бунь - Церковний спів 5, Семінарійний хор, Душпастирство молоді.
28. o. Василь Чава - Пастирська медицина.
29. о. Мирослав Соболта - Типікон, Церковнослов’янська мова, Церковний Устав.
30. о. Михайло Олійник - Богословіє ікони.
31. о. Богдан Лехович - Літургійна практика, Богословіє Требника.
32. п. Мар’яна Бісик - Загальна психологія, Психологія сімейних відносин.
33. п. Оксана Стаськів - Англійська мова.
34. п. Надія Бунь - Церковний спів 1-4, Культура поведінки.
35. п. Ігор Шумей Практикум з української мови, Стилістика української мови з елементами риторики.

Детальніше...

Ректорат PDF Друкувати Написати листа

Ректор семінарії: митр. прот. Мирон Бендик, доктор богослов’я.

о. Мирон БендикДата і місце народження – 23.02.1954 р., м. Львів
Свячення: ієрейські – 07.02.1987 р., м.Львів, святитель - Владика Филимон Курчаба.
Навчався у Львівській підпільній семінарії до 1987 року. З 1994 року навчався у Люблінському Католицькому Університеті, де захистив докторат із догматичного богослов’я.
Одружений.

  

 

 

 

 Проректор з виховання: прот. Василь Чава.
Дата і місце народження – 02.02.1969 р., м. Дрогобич Львівської області;
Свячення: ієрейські - 12.07.2011, дияконські – 7.04.2011 р., Катедральний Собор Пресвятої Трійці м. Дрогобич, святитель - Владика Юліян /Вороновський/;
У 1992 – 1997 рр. навчався у Львівській духовній семінарії.
Одружений.

 

 

 

Проректор з навчаня: прот. Роман Андрійовський, ліцензіят східного канонічного права, доктор східного богослов’я. 
Дата і місце народження – 25.08.1980 р., Дрогобич; закінчив Дрогобицьку Семінарію у 2002 році.
Свячення: ієрейські - 7.04.2012, дияконські - 14.01.2012.
Протягом 2002-2004 рр. студент ліценціату з богослов'я у Папському Східному Інституті. Впродовж 2005-2008 рр. навчається на докторських студіях. У червні 2008 р. отримує ступінь доктора богослов'я. У 2009 р. отримує ступінь ліценціата з канонічного права у Папському Східному Інституті. Неодружений.

 

 

Детальніше...

Корисні посилання PDF Друкувати Написати листа

Про Церкву

Українська Греко-Католицька Церква:
http://www.ugcc.org.ua

Офіційний сайт Самбірсько-Дрогобицької Єпархії
URL=http://www.sde.org.ua/

Офіційний сайт Катедрального Собору Пресвятої Трійці Самбірсько-Дрогобицької Єпархії УГКЦ
http://katedra.org.ua/

Про місто

Дрогобич.net
http://www.drohobych.net/

Дрогобич - вільне королівське місто - Головна сторінка
http://drohobych.com.ua/

Інформаційна сторінка Дрогобицької міської ради :: Ласкаво просимо
 http://www.drohobych-rada.gov.ua/

 

Церковні новини

Портал-Credo.Ru
http://portal-credo.ru/

RISU - Релігійно-інформаційна служба України
http://www.risu.org.ua/

Релігія в Україні
http://www.religion.in.ua/

«Католицький Оглядач» - Інформаційний сайт порталу «Milites Christi Imperatoris» 
http://catholicnews.org.ua/

Новости о жизни Католической Церкви и электронная библиотека духовной литературы
http://www.catholic.uz/

Радіо Ватикан - Офіційний сайт 
http://www.radiovaticana.org/ucr/index.asp

ZENIT - The World Seen From Rome
http://zenit.org/

La Santa Sede - Servizi di Informazione - Sala Stampa
 http://press.catholica.va/news_services/bulletin/bollettino.php?lang=it

Vatican Information Service - Sala Stampa della Santa Sede
http://visnews-ita.blogspot.com/

Церковні навчальні заклади

Львівська Духовна Семінарія Святого Духа
http://lds.lviv.ua/

Тернопільська Вища Духовна Семінарія імені патріарха Йосифа Сліпого
http://tvds.org.ua/

Івано-Франківська Духовна Семінарія імені Святого Священномученика Йосафата
http://ifds.org.ua/

Київська Трьохсвятительська Духовна Семінарія
http://ktds.org.ua/

Український католицький університет
http://ucu.edu.ua/

Гімназія блаженного Климентія Шептицького
http://gbks.org.ua/

Церковна статистика

HIERARCHY: ИЕРАРХИЯ ВОСТОЧНЫХ И КАТОЛИЧЕСКИХ ЦЕРКВЕЙ
http://www.hierarchy.religare.ru/

The Hierarchy of the Catholic Church. Current and historical information about its bishops and dioceses (Інформація про сучасність та історію її єпископів і єпархії)
http://www.catholic-hierarchy.org/

Catholic-Pages.com | Cardinals of the Catholic Church (Кардинали Католицької Церкви)
http://www.catholic-pages.com/hierarchy/cardinals_list.asp

Arcivescovado per le Chiese ortodosse russe in Europa occidentale
http://www.ortodossia-russa.net/index2.htm

Ortodossia cristiana
http://www.ortodoxia.it/it.htm


Бібліотеки

Natahaus - Лучшие книги Интернета
 www.infanata.com

Безкоштовні електронні підручники онлайн
http://chitalka.info/

Ukrainian Literary Audio Resources
http://lab.chass.utoronto.ca/rescentre/slavic/ukr/audio/Zvukova-knyha/

Центр Православной Культуры ЛЕСТВИЦА (Украина) - Православный медиапортал
http://www.lestvitsa.dp.ua/

Український богословський сайт
http://www.theology.kiev.ua/

Православная библиотека: музыка, песнопения, фильмы, проповеди, лекции...
http://biblion.realin.ru/

Скачать книги бесплатно
http://www.ppds.ru/bibl/bibl_izd.php

Архив и библиотечка свящ. Якова Кротова
http://krotov.info/

Вопросы библеистики. Ресурс для самообразования.
http://www.sbible.boom.ru

Tuatuit's Virtual Lib
http://teolib.h1.ru/index.htm

QUMRAN NET - Materiale Pastorale online
http://www.qumran2.net/s/

ПРОМІНЬ ЛЮБОВІ - Духовний часопис Християнської родини
http://www.promin-lubovi.narod.ru

Rassegna Strumenti informatici per l'Antichità Classica
http://www.rassegna.unibo.it/index.html

BQT.ru - все, что связано с программой Цитата из Библии
http://bqt.ru/

АНТИДАРВИН.РУ официальный сайт антидарвиновского движения в России
http://www.antidarvin.ru/

Papal Encyclicals Online
http://www.papalencyclicals.net/

http://mdz.bib-bvb.de/digbib

St. Nicholas Ukrainian Catholic Church | Analecta OSBM
http://www.stnicholaschurch.ca/content_pages/osbm/osbm.3.Analecta.htm

Литургия.ру
http://www.liturgy.ru/

Український літургійний центр
http://www.liturgia.org.ua/

Библиотека Гумер
http://www.gumer.info/

Архіви в світі. Корисні посилання
http://www.archives.gov.ua/archworld.php

Digital Library of Wielkopolska - Digital Library of Wielkopolska
http://www.wbc.poznan.pl

ФЭБ: Фундаментальная электронная библиотека "Русская литература и фольклор"
http://feb-web.ru/

Скачать христианские фильмы, музыку, проповеди, Mp3 avi - Главная страница
http://jesus.my1.ru/

Словесная служба. Страница диакона Михаила Желтова
http://www.mzh.mrezha.ru/classics.html

Выпущенные номера журнала «Древняя Русь. Вопросы медиевистики»
http://www.drevnyaya.ru

Ruthenica
http://www.history.org.ua/

ΜΥΡΙΟΒΙΒΛΟΣ : The Main page of the Etext Library of the Church of Greece
http://www.myriobiblos.gr

Национальная библиотека Украины имени В.И. Вернадского, Киев
http://www.nbuv.gov.ua/

ТИПИКОН. Богослужение Православной Церкви | Главная
http://www.typikon.ru/

Polska Biblioteka Internetowa
http://www.pbi.edu.pl

STAROPOLSKA :: TRADYCJA - KULTURA - LITERATURA
http://www.staropolska.pl/index.php

"Opoka" / Czytelnia
http://www.opoka.org.pl/biblioteka/index.html

Literatura.net.pl
http://www.literatura.net.pl/

Digital Libraries
http://www.ifla.org

Kujawsko-Pomorska Digital Library - Kujawsko-Pomorska Digital Library
http://www.kpbc.umk.pl/

Digital Library of Wielkopolska - Main page
http://www.wbc.poznan.pl/

Biblioteki cyfrowe w Polsce
http://www.libra.ar.szczecin.pl/biblioteki_cyfrowe_w_polsce.htm

eBook.pl
http://ebook.pl/index.php?t=ebookdownload

Akademicka Biblioteka Cyfrowa AGH
http://abc.agh.edu.pl/

Cieszyńska biblioteka wirtualna
http://www.kc-cieszyn.pl/biblioteka/biblioteka.html

http://mdz.bib-bvb.de/digbib

American Memory from the Library of Congress - Home Page
http://memory.loc.gov/

Association of Research Libraries :: Digital Initiatives Database
http://www.arl.org/did/

STARODRUKI PRAWOSŁAWNE - bloog.pl
http://starodruki.bloog.pl/

SYNAXIS.INFO
http://www.synaxis.info/

Full Text Electronic Journal List
http://ck9ys4qn5a.search.serialssolutions.com/

Gallica, Bibliothèque nationale de France digital library
http://gallica2.bnf.fr/

ДРЕВНЕРУССКАЯ ЛИТЕРАТУРА. Антология. Историко-литературный сайт
http://old-rus.narod.ru/

"Рукописные памятники Древней Руси"
http://www.lrc-lib.ru/

Slavonic Texts Index
http://www.orthlib.info/


Journal of Biblical Studies
http://journalofbiblicalstudies.org/

Электронные версии научных журналов
http://www.maikonline.com/maik/index.do


Патріярхат:
http://www.patriyarkhat.org.ua/ukr/

Седмица - Седмица.RU//Седмица
http://www.sedmitza.ru/

Catechetics Online
http://www.catecheticsonline.com/SourcesofDogma.php

Христианство
http://truechristianity.info/

Издательство преподобного Максима Исповедника
http://www.ispovednik.ru/izd_max.htm

AvaxHome
http://avaxhome.ws/

QUMRAN NET - Materiale pastorale online
http://www.qumran2.net/

Uz-Translations
http://uztranslations.net.ru/

Centro di Cultura Mariana
http://www.culturamariana.com/

REVELATION
http://revelation-online.blogspot.com/

Археология России || Библиотека
http://www.archeologia.ru/Library/Book/All

http://www.christusimperat.org

ХАТИНА - Головна сторінка
http://hatina.at.ua/

Библиотека Ихтика и Артура
http://ihtika.net/

http://gigapedia.com/

Documenta Catholica Omnia - Multilanguage Catholic E-Book Database of all the Writings of Holy Popes, Councils, Church Fathers and Doctors, and Allied Auctors
http://www.documentacatholicaomnia.eu/_index.html

 

Матеріали для священика

http://www.genova.boom.ru/dushpastyru.htm

MINISTRY RESOURCES
http://www.goarch.org/en/resources/

Видання ХМТ :: Публикации ХМЛ
http://www.cciukraine.org/publishing.html

Zammeru Maskil una testimonianza cattolica nel web | Home
http://www.zammerumaskil.com/

Преображення Господнього
http://katolik.host1gb.ru/

Церковні документи

Concili ecumenici
http://www.totustuus.biz/users/concili/

Magistero Pontificio
http://www.totustuus.biz/users/magistero/

Denzinger
http://www.totustuus.biz/users/denzinger/

Детальніше...

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>