... Дрогобицька Духовна Семінарія - УГКЦ
header-dds1
header-dds2
header-dds3
Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Перекласти на...

АРХІВ СТАТЕЙ

< листопада 2016 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  1 2 3 4 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Наші відвідувачі

 Погода в Україні
 
Субота, 05 листопада 2016
Програма науково-практичної конференції «Незламні свідки віри християнської. Мучеництво: історія і сьогодення» PDF Друкувати Написати листа

Науково-практична студентська міжсемінарійна конференція «Незламні свідки віри християнської. Мучеництво: історія і сьогодення» (2-4 грудня 2016) З’явилася програма ІІІ Міжсемінарійної науково-практичної студентської конференції, яка пройде у Дрогобицькій духовній семінарії 2-4 грудня 2016 р.Б. серед студентів українських греко-католицьких семінарій. У рамках пленарних засідань доповіді виголосять фахівці з біблістики, патристики, богослов’я, духовності, канонічного права та церковної історії. Учасники конференції також працюватимуть у секційних засіданнях у таких тематичних секціях: Свідчення віри в Святому Письмі та Переданні; Мучеництво та ісповідництво в історії Київської Церкв; Свідчення віри в сучасному світі: кровне та безкровне мучеництво.

Детальніше...

Боже милосердя: як уникнути крайнощів? PDF Друкувати Написати листа

Андрій ЛОЇШ

Кожен християнин чинить милосердя і хоче отримувати у відповідь також діла милосердя. Сам Христос навчав нас у нагірній проповіді: «Блаженні милосердні, бо зазнають милосердя» (Мт 5, 7). Господь наш Ісус Христос у своєму милосерді дає кожному віруючому надію на спасіння. Гріх людини у даному випадку полягає в тому, що даровану нам надію ми сприймаємо у крайнощах. Зокрема або надмірно надіємось на Боже милосердя, або надія на Боже милосердя у нас повністю відсутня. Обидва ці випадки є гріхом, але, нажаль, дуже часто зустрічаються у нашому житті. Цей гріх важко побачити неозброєним оком, бо він має «стратегічний» характер, тобто діє постійно, а наслідки не завжди є такими явними.

Детальніше...