... Дрогобицька Духовна Семінарія - УГКЦ
header-dds1
header-dds2
header-dds3
Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Перекласти на...

АРХІВ СТАТЕЙ

< грудня 2016 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Наші відвідувачі

 Погода в Україні
 
П'ятниця, 02 грудня 2016
Міжсемінарійні конференції PDF Друкувати Написати листа

Іван ІЛЬНИЦЬКИЙ

Брати, які навчаються у Дроргобицькій духовній семінарії, мають можливість дуже інтенсивно всебічно зростати. Насамперед, вони розвиваються духовно, кожного дня молячись на богослужіннях і приватно. Важливим є їх фізичний розвиток, у чому допомагає спорт і праця. Необхідним є інтелектуальне зростання, яке відбувається у різний спосіб.

Детальніше...

Празник Братства PDF Друкувати Написати листа

Микола ГЕРМАНОВИЧ

Свято Введення в храм Пресвятої Богородиці для семінарійної спільноти є дуже особливим, оскільки вже понад п'ятнадцять років у семінарії існує та провадить свою діяльність Братство, назване саме в честь цього свята. Відповідно і святкування празника проходить по-особливому. Традиційно, ще за декілька днів до урочистого святкування, для всіх братчиків, а особливо для тих, які готуються стати членами цієї молитовної спільноти, проводяться реколекції. Щоб послухати цікавих та збагачуючих наук, семінаристи щоденно впродовж тижня збираються ввечері у каплиці. Розпочинається кожна духовна вправа з Акафісту до Пресвятої Богородиці.

Детальніше...

Братство «Введення в храм Пресвятої Богородиці» PDF Друкувати Написати листа

Андрій КОБИЛЮХ

Історія Братства «Введення в храм Пресвятої Богородиці» у Дрогобицькій духовній семінарії бере свій початок з далекого 2001 року Божого. Воно тісно пов’язана з особою о. Ісидора Дольницького, засновника Братства. Цей слуга Божий народився 21 лютого 1830 в місті Залізці. У 1856 році був рукоположений на священика, а в 1877 році призначений духівником Львівської семінарії, де згодом і заснував цю спільноту. І ось минуло вже понад сто тридцять років, а до сьогодні існує дітище отця Ісидора - три Братства у Дрогобицькій, Київській та Львівській семінаріях.

Детальніше...