... Дрогобицька Духовна Семінарія - УГКЦ
header-dds1
header-dds2
header-dds3
Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Перекласти на...

АРХІВ СТАТЕЙ

< грудня 2016 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
5 6 7 8 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Наші відвідувачі

 Погода в Україні
 
П'ятниця, 09 грудня 2016
У семінарії відбулись змагання з настільного тенісу [ФОТО] PDF Друкувати Написати листа

alt1 грудня 2016 року в Дрогобицькій духовній семінарії завершився турнір з тенісу, організований братством «Введення в храм Пресвятої Богородиці». Впродовж трьох тижнів брати боролися за звання кращої ракетки семінарії. У змаганнях взяло участь 16 семінаристів.

Детальніше...

Часопис «Слово» PDF Друкувати Написати листа

Тарас ЖЕПЛІНСЬКИЙ

На гербі нашої семінарії поміщений Христовий заповіт: «Ідіть, навчайте всі народи» (Мт 28,19). Від часу, коли Ісус Христос, возносячись на небо, послав вибраних Ним апостолів на проповідування Царства, минуло вже понад дві тисячі років. Однак «жнива великі, а робітників мало, – попереджав Спаситель і дораджував, – просіть, отже, Господа жнив, щоб послав робітників на свої жнива» (пор. Лк 10,2). Оскільки не вистачило і двох тисяч років, щоби Євангеліє було проповідуване всякому творінню, то молитвами вірних Богові поколінь і рішенням блаженної пам’яті владики Юліяна (Вороновського) у Дрогобичі два десятки років тому постала семінарія, яка й донині виховує тих робітників, які щедро засіватимуть пшеницю Божого Слова у ґрунт людських душ. Вони повсюди голоситимуть Христове Євангеліє, послуговуючись при цьому різноманітними засобами – від власного голосу до друкованих видань, радіо, телебачення, Інтернету тощо.

Детальніше...

Пішли, щоб навчати всі народи... PDF Друкувати Написати листа

Андрій КОБИЛЮХ

Віддавна семінарії були духовними навчальними закладами, котрі формували і виховували майбутніх священнослужителів, ревних душпастирів та Христових слуг. Дрогобицька духовна семінарія впродовж двадцяти років виховує священиків для нашої Церкви. Проміжок часу в двацять років не є великим. Проте це час, котрий вже дав свої рясні плоди. Цими плодами є випускники нашої Alma Mater – священнослужителі, котрі завершивши своє навчання в стінах Дрогобицької семінарії розійшлися світом, як апостоли, щоб голосити слово Боже.

Детальніше...

Працівники семінарії PDF Друкувати Написати листа

Михайло БРИНЬКО

Важливу роль у спільноті Дрогобицької духовної семінарії відіграють миряни-працівники. Багато з них працюють в семінарії від самих початків її заснування і допомагали в її будівництві, а дехто з них прийшов до праці нещодавно. Від перших днів у семінарії семінаристи, познайомившись із кожним працівником особисто, усвідомлюють справжній сенс їх присутності.

Детальніше...

Мала семінарія PDF Друкувати Написати листа

Петро ВОЙТОВИЧ

При Дрогобицькій духовній семінарії під проводом ректорату діє Мала семінарія. Вона виникла з переконання, що молоді люди повинні мати можливість поглиблювати свої знання і досвід духовного та церковного життя, а також отримувати ґрунтовну підготовку для вступу в семінарію. Основним завданням Малої семінарії є допомогти юнакові зробити вільний вибір свого майбутнього та виховувати його до життя у спільноті; ввести його у молитовне й таїнственне життя Церкви. Після закінчення навчання випускникам видається свідоцтво про закінчення Малої семінарії.

Детальніше...