Дрогобицькі місіонери у Луцьку [ФОТО] Друкувати
Понеділок, 08 травня 2017 17:13

altЦього року семінаристи Назар Лесів (5 курс) та Іван Ільницький (5 курс) здійснили свої пасхальні місії у м. Луцьку. Там вони допомагали підготуватися до величного та світлого Христового Воскресіння місцевому екзарху - владиці Йосафату (Говері). До їхніх служінь входили фізична праця біля резиденції владики, виконування обов’язків архиєрейської прислуги, а також супровід співом Великопосних та Пасхальних богослужінь.

У Страсну П’ятницю братам випала нагода з владикою відвідати монастир Святого Василія Великого, який знаходиться у Луцьку. Там архиєрей служив із ієромонахами василіанського чину Вечірню із виставленням Плащаниці. Братів приємно вразило те, що у храмі була присутня досить велика чисельність мешканців княжого міста Луцька.

Крокуючи вулицями міста семінаристи мали змогу побачити визначні місця обласного центру України, зокрема, в’їзну вежу Луцького замку. А загалом братам дуже сподобалися місії і вони щиро дякують владиці Йосафату за щирий прийом. Такожи брати вдячні ректорату ДДС та Братству "Введення в храм Пресвятої Богородиці" за сприяння у здійсненні місійної поїздки.

Див.фоторепортаж: