Структура
Ректорат Друкувати

Ректор семінарії: митр. прот. Мирон Бендик, доктор богослов’я.

о. Мирон БендикДата і місце народження – 23.02.1954 р., м. Львів
Свячення: ієрейські – 07.02.1987 р., м.Львів, святитель - Владика Филимон Курчаба.
Навчався у Львівській підпільній семінарії до 1987 року. З 1994 року навчався у Люблінському Католицькому Університеті, де захистив докторат із догматичного богослов’я.
Одружений.

  

 

 

 

 Проректор з виховання: о. Василь Чава.
Дата і місце народження – 02.02.1969 р., м. Дрогобич Львівської області;
Свячення: ієрейські - 12.07.2011, дияконські – 7.04.2011 р., Катедральний Собор Пресвятої Трійці м. Дрогобич, святитель - Владика Юліян /Вороновський/;
У 1992 – 1997 рр. навчався у Львівській духовній семінарії.
Одружений.

 

 

 

Проректор з навчаня: о. Роман Андрійовський, ліцензіят східного канонічного права, доктор східного богослов’я. 
Дата і місце народження – 25.08.1980 р., Дрогобич; закінчив Дрогобицьку Семінарію у 2002 році.
Свячення: ієрейські - 7.04.2012, дияконські - 14.01.2012.
Протягом 2002-2004 рр. студент ліценціату з богослов'я у Папському Східному Інституті. Впродовж 2005-2008 рр. навчається на докторських студіях. У червні 2008 р. отримує ступінь доктора богослов'я. У 2009 р. отримує ступінь ліценціата з канонічного права у Папському Східному Інституті. Неодружений.