28 жовтня відбулася екскурсія учнів Малої семінарії, що діє при Дрогобицькій духовній семінарії, до старовинного дерев'яного храму св. Юра в м. Дрогобичі, який вважається однією з найкраще збережених пам'яток галицької архітектури XV-XVІ ст. Варто підкреслити те, що цей храм є одним з небагатьох, який належить до світової спадщини ЮНЕСКО.
Подібно як священник Захарія ввів Пречисту Діву Марію в Єрусалимський Храм, отець Ігор Цмоканич, впровадив учнів Малої Семінарії в таїнство храму св. Юрія, який втаємничує своїми давніми розписами та атмосферою молитви. Наприкінці зі щирих сердець була піднесена молитва, яку супроводжували співом брати-семінаристи, до нашого Господа та до Пресвятої Богородиці. Відбулося також освячення подарункових вервиць для наших учнів та братів. Молилися за мир в Україні, щоб Пресвята Богородиця розігнала темні хмари над нашою Батьківщиною, а Господь Бог через Святого Духа вливав у наше серце Любов. Висловлюємо щиру подяку Всемогутньому Богові, який поблагословив наш культурно-пізнавальний захід, отцю Ігорю Цмоканичу, адміністрації музею, а також нашим братам-семінаристам, які вчать малих семінаристів. Тих, хто має бажання приходити на безкоштовні заняття в Малій Семінарії, запрошуємо приєднуватися щоп'ятниці о 15:30 у стінах нашої Семінарії (вул. Данила Галицького, 2).
Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут: ~ FACEBOOK:https://www.FACEBOOK.com/dds.edu.ua/ ~ INSTAGRAM:https://www.INSTAGRAM.com/ddseminaria/ ~ YOUTUBE:https://www.youtube.com/channel/UCE2OWYAwq2_W0juWK-EojIA
|