Лижний відпочинок спільноти Дрогобицької духовної семінарії |
![]() |
Поснідавши, студенти вирушили підкорювати вершини Українських Карпат. Цьогоріч семінарійні лижники спускалися гірськолижними трасами поблизу с. Плав'є. На завершення дня браття під спів українських народних пісень ділилися своїми враженнями, емоціями, досягненнями та навіть «падіннями». Семінаристи завдячують ректоратові семінарії за сприяння у поїздці. Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут:
|