РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- 09/07 Дрогобицька духовна семінарія має нових першокурсників
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
«А сотню вже зустріли небеса…» |
![]() |
![]() |
![]() |
Неділя, 20 лютого 2022 21:48 | |||
У неділю, 20 лютого, семінаристи взяли участь у віче-реквієм поблизу меморіалу, присвяченого героям Небесної Сотні. Чин Панахиди очолив єпископ-помічник Самбірсько-Дрогобицької єпархії вл. Григорій (Комар) у співслужінні понад десяти священників. У своєму слові Кир Григорій, зокрема, наголосив на важливості подвигу Героїв на київському Майдані, а також підкреслив, що у тому протесті за гідність людської особи наша УГКЦ відіграла чільне місце, за що, зрештою, зазнавала утисків та погроз. По завершені віче з запаленими смолоскипами присутні вирушили до ратуші міста, де і завершився поминальний вечір. У самій семінарії братство «Введення в храм Пресвятої Богородиці» організувало вечір пам’яті. Спочатку молитву очолив єпископ Григорій Комар, духівник Введенського братства, у співлужінні о. Василя Чави, проректора з виховної частини. Захід продовжився в актовому залі, де аудиторія могла переглянути відеоматеріали, які пригадали тодішні події. Рівно ж прозвучала пісня «Гей, пливе кача…» у виконанні семінарійного октету «Оранта», а також деякі з братів декламували тематичні поезії. Насамкінець архиєрей Григорій розповів про свої пережиття, відчуття під час подій Революції гідности. Особливо владика наголосив на значенні Літургії та присутності священнослужителів на Майдані. Вечір завершився молитво-гімном «Боже великий, єдиний». Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут:
|