Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
У Малій семінарії завершився черговий навчальний рік |
![]() |
![]() |
![]() |
Saturday, 04 June 2022 09:06 | |||
Після перевірки знань випускників чекала приємна та піднесена мить – вручення свідоцтв про закінчення перших підготовчих курсів. Урочистий процес розпочався із привітального слова проректора з навчальної частини отця-доктора Романа Андрійовського, який щиро поздоровив наших випускників із завершенням плідної праці, адже більшість підлітків отримали високі бали. Також не оминув подячним словом проректор і «старших» братів-семінаристів, які здійснювали свої виклади, ділилися своїм досвідом, а окрім цього й допомагали хлопцям утвердитися у їхньому покликанні і більше познайомитися із цікавим життям семінариста. Опісля о. Роман кожному особисто вручив диплом, а також пам’ятний дарунок – альбом про історію та діяльність нашої семінарії. Фінальним акордом стала спільна фотографія отця, братів-викладачів із випускниками та спільна молитва. Нагадуємо, що Мала семінарія та Підготовчі курси діють при Дрогобицькій духовній семінарії. Малі семінаристи - юнаки шкільного віку (7-10 класи), котрі бажають краще пізнати основи християнської віри та церковного вчення. Це допомагає їм розпізнати своє покликання та в майбутньому, можливо, вступити до Великої семінарії. Щоп'ятниці з 15.30 заняття з ними проводять семінаристи старших курсів Великої семінарії. Навчання - безкоштовне. Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут:
|