Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Електронні книги
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Розпочався ІІ семестр навчання на Підготовчих курсах та у Малій семінарії |
Friday, 24 February 2023 21:57 | |||
24 лютого 2023 р. Б. розпочався другий семестр навчання у Малій семінарії та на підготовчому курсі, що функціонує при Дрогобицькій духовній семінарії. На лекціях хлопці мають можливість поглибити свої знання про Святе Письмо, Катехизм, Літургіку, історію Церкви. Навчання відбуватиметься щоп'ятниці після обіду. У Малій семінарії викладачами є семінаристи старших курсів. Юнаки 8-11 класів, познайомившись один з одним та зі своїми викладачами, перейшли до перших уроків. Семінарист V курсу Дмитро Голик особливо привітав хлопців, які тільки-но вступили на перший курс. Щоп'ятниці вони матимуть нагоду дізнатися цікаві речі, що допоможе їм утвердитися у своєму християнському житті та полегшить їх можливий вступ до Дрогобицької духовної семінарії. Нагадуємо, що навчання на Підготовчих курсах і у Малій семінарії є безкоштовним. До сформованих груп ще можна приєднуватися. Більше про Малу семінарію за посиланням: http://dds.edu.ua/abiturientam/2/m-seminary.html Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут:
|