Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Гості зі Стебника: новий погляд на вертепне дійство |
![]() |
![]() |
![]() |
Tuesday, 22 January 2013 17:16 | |||
Першими заколядували наймолодші діти, звеличуючи своїми голосами новонародженного Спасителя. Опісля дещо старші учні катехитичної школи представили свій варіант різдвяного вертепу. Було чути звуки гітари, як на сцені з'явились випукники катехитичних шкіл м. Стебника. Вони у свою чергу показали зовсім новий, не традиційний погляд на вертепне дійство. Коляда лунала голосно і з успіхом. Їм вдалося ще більше підняти святковий настрій усім присутнім у залі, зокрема семінаристам, за що ті засипали усіх акторів рясними оплесками. А на завершення катехит-організатор пані Любов висловила слова подяки семінарії та ректорату за теплий прийом. Після завершення коляди і вертепу усі учасники вертепного дійства мали змогу пообідати у трапезній ДДС. Дякуємо за коляду гостям із Стебника.
|