Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
У семінарії залунала різдвяна коляда: вертеп із "Оріани" [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Friday, 01 February 2013 16:43 | |||
Дитячий будинок "Оріана", що знаходиться у м. Борислав щотижня відвідують наші семінаристи. Там вони моляться, проводять із дітьми виховні заняття на релігійні теми, щоб виплекати у цих християнських душах любов до Бога і свого народу, граються у різного роду ігри, допомагають дітям у виконанні домашніх завдань і т. п. У знак подяки за ці відвідини діти заколядували у стінах Дрогобицької Духовної Семінарії. Своїми колядками і вертепним дійством вони не дали нам забути, що цикл різдвяних свят ще триває. За це о. Григорій Комар, віце-ректор ДДС, по закінченні подякував нашим колядникам, а також підкреслив: "Особлива подяка вам за те, що ви є нашими традиційними колядниками, які з року в рік відвідують із колядою Дрогобицьку семінарію". Див. фоторепортаж:
|