Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Вистава від молоді з Хлопчиць [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Wednesday, 13 May 2015 17:15 | |||
На початку о. Йосиф зробив коротенький вступ, розповівши, як йшла підготовка до вистави, як підбирались актори. На парафії вже 3 роки існує молодіжний театр, в активі якого є 2 вистави, одну з яких мали змогу побачити брати. За словами отця, попри всі труднощі, створення такого театру стало потужним об'єднуючим фактором на парафії. Молоді актори допомогли глядачами ще раз пережити події страстей і воскресіння Христового . Вистава супроводжувалась гарним співом артистів. Семінаристи подякували акторам гучними оплесками. Відтак о. Йосиф представив авторів вистави і кожного артиста зокрема. У свою чергу, префект о. Василь Вербіцький, від імені семінарійної спільноти висловив подяку за чудовий виступ, і запросив молодь ще раз завітати до семінарії з новими виставами. Після виступу юні актори відправились на солодке частування до семінарійної трапезної. Див.фоторепортаж:
|