Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Студенти ДДС взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції УГКЦ [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Friday, 19 June 2015 10:31 | |||
Розпочалася конференція не в КНУ, але в екуменічній каплиці на алеї Героїв Небесної Сотні, де семінаристи взяли участь у Божественній Літургії.ÂÂÂÂÂ Згодом в університеті учасників конференції привітав Блаженніший Патріарх Святослав (Шевчук), Глава і Отець УГКЦ, також із словами привітання до присутніх звернулися Анатолій Євгенович Конверський, декан філосовсього факультету КНУ, та Іван Казимирович Патриляка, декан історичного факультету КНУ. Після слів привітання відбулося пленарне засідання, під час якого із доповідями виступили владика Борис (Гудзяк), о. д-р Богдан Тимчишин, о. д-р Іван Дацько, кандидат історичних наук Олег Турій та о. Андрій Зелінський. По обіді можливість виголосити свої доповіді у тематичних секціях мали і самі учасники конференції. В залежності від тем доповідей учасники були поділені на 4 секції: історія, екуменізм, пастирі Церкви в Україні та Церква-Революція Гідності-АТО. На завершення були відведені підсумки, а із словом привітання до семінаристів та студентів університетів звернувся Блаженніший Любомир (Гузар). Присутні мали можливість поставити Блаженнішому свої запитання. Див.фоторепортаж:
|