Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
В семінарії - дні духовної віднови [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Sunday, 13 September 2015 16:28 | |||
Вже на самому початку о. Андрій запропонував використати призначений час на розмову з Богом: "Реколекції - це в першу чергу молитва, з допомогою якої маємо вирушити в подорож до глибини серця." За основу духовних вправ отець взяв уривок з книги пророка Ісаї, у якому розповідається про страждаючого Слугу Господнього. Завданням кожного семінариста було, з погляду на страждаючого праведника, проаналізувати своє прагнення бути священиком. За словами о. Андрія, "ми повинні відчитати в постаті Слуги Господнього місію, післаництво священика". Кожна наука базувалась на коротенькому уривку з книги пророка Ісаї. З самого початку реколектант зосередив увагу на нашому покликанні до священства. "Ми вибрані, ми викликані, ми тут не просто так," - прокоментував о. Андрій наше перебування в семінарії, водночас вказуючи на основне призначення священика - бути поруч, любити, не руйнувати, а зціляти, бути вірним до кінця. "В образі Слуги Господнього ми відчуваємо себе немічними перед волею Божою," - наголосив отець, тому ми не повинні шукати успішності, ефективності, значимості, ефектності у своєму служінні. "Господь діє у нашій слабкості". Кожен брат на протязі реколекцій мав змогу проаналізувати свої немочі, слабкості і побачити в них Божу присутність. В образі Слуги Господнього ми також намагались відчитати образ люблячого Бога, який наші гріхи, болі бере на себе, а нам дарує прощення, здоров'я. "Бог входить в нашу розбитість, щоб зціливши, навчити нас любити,"- підсумував отець. Завершились духовні вправи у неділю після обіду молебнем до Пресвятої Богородиці. Після закінчення молебню ректор семінарії о. Мирон Бендик подякував о. Андрію за чудові науки впродовж реколекцій, а семінаристи своє благодарення виразили гучним "Многаліттям". Див.фоторепортаж:
|