Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
До семінарії завітав святий Миколай! [ФОТО] |
Saturday, 19 December 2015 12:27 | |||
18 грудня 2015 року у Дрогобицькій духовній семінарії урочисто відзначили празник св. Миколая. Розпочалось святкування празника з Великої вечірні з Литією, яку очолив проректор з навчання о. Роман Андрійовський. Відтак, за традицією, 3 курс підготував гумористичну виставу, у якій дуже весело і творчо представив семінарійне життя. У цей вечір у актовому залі семінарії був справжній аншлаг: на свято прибули численні гості, зокрема був присутній владика Григорій (Комар), викладачі і настоятелі, родичі та друзі семінаристів. Після молитви, яку очолив владика Григорій розпочалось цікаве дійство. Перед очима глядачів розгорталась справжня детективна історія, на основі найяскравіших подій, які стались у семінарійному житті за останні місяці. Священики і викладачі семінарії впізнавали себе серед персонажів вистави. У залі лунав щирий сміх. Наприкінці вистави до семінарії завітав св. Миколай, який обдарував подарунками усіх настоятелів і семінаристів. Вистава справила незабутнє враження на усіх присутніх, кожен глядач покидав зал у чудовому настрої. Див.фоторепортаж:
|