Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Семінаристи спільно відсвяткували Йорданські свята [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Wednesday, 20 January 2016 14:33 | |||
Після молитви перед трапезою владика Ярослав наголосив братам на величі священичого покликання, а також привітав усю спільноту зі святом. Смакування традиційними святвечірніми стравами супроводжувалось співом колядок. На кінець вечері слово взяв ректор семінарії о. Мирон Бендик, який подякував єпископам за присутність, а також висловив сподівання, що архиєреї ще не один раз завітають на молитву до семінарії. О 22.30 семінарійна спільнота вирушила на молитву до катедрального собору Пресвятої Трійці, де владика Ярослав очолив Велике Повечір’я з Литією. Опівночі розпочалась Божественна Літургія, після завершення якої на подвір’ї храму відбулось Велике Йорданське Водосвяття. Пізно вночі братія відправилась на нічний спочинок. Вранці, після святкового сніданку, семінаристи роз’їхались по домівках на канікули. Див.фоторепортаж:
|