Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Тисячі людей пройшли хресною дорогою вулицями Дрогобича [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Sunday, 03 April 2016 19:30 | |||
Розпочалась молитовна хода біля Катедрального храму Пресвятої Трійці, де ще задовго до початку хресної дороги почали збиратись дрогобичани. Стація за стацією учасники молитви співпереживали разом з Христом його страждання та смерть, черпаючи з них глибоку мудрість, актуалізуючи науку, яку він нам подав своїми страстями у сучасному житті. Кількість учасників з кожною стацією збільшувалась. Отці-проповідники намагались показати у своїх проповідях паралелі між Христовими стражданнями і подіями, які сьогодні відбуваються в Україні. Завершилась хресна дорога біля того ж таки Катедрального собору. Після останньої стації, слово взяв владика Ярослав, який у світлі Христових мук і у світлі Божого милосердя розважив над сенсом страждань українського народу. Відтак уділив своє благословення усім присутнім молільникам. Вкінці уся спільнота поклонилась животворящому Хресту Господньому. Семінаристи взяли активну участь у хресній ході, супроводжуючи її своїм співом, несучи хрест, озвучувальну апаратуру. Див.фоторепортаж:
|