Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Семінаристи відвідали управління Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Saturday, 02 December 2017 11:03 | |||
Спочатку семінаристи зустрілися з о. Любомиром Митником, віце – канцлером єпархії. Отець показав семінаристам, як працює канцелярія, що вона собою являє, а також як ведеться документообіг. Братія мала змогу побачити зразки печаток і документів. Відтак семінаристи вирушили до архіву, де їх зустрів о. Петро Юрдига, архіваріус єпархії. Отець пояснив, які є відділи архівів та навіть дозволив поглянути, як виглядає архів єпархії. Опісля семінаристів радо прийняв секретар владики Ярослава (Приріза) о. Роман Андрійовський. Отець Роман також є проректором з навчальної частини Дрогобицької семінарії. Він пояснив суть служіння секретаря, а також, які виклики стоять перед священиками і єпархією у теперішні дні. Отець показав семінаристам місця, де відбувається прийом відвідувачів. Наприкінці семінаристи мали змогу «заглянути» у приміщення церковного суду, де їх зустріли о. Олег Бісик, суддя єпархії, та о. Віталій Лесняк, заступник судового вікарія. Отець Віталій пояснив, у чому полягає їхнє служіння, які його нюанси, проблеми і особливості. На завершення зустрічі о. Василь висловив подячне слово працівникам єпархії за цікаву зустріч та гостинність. Див.фоторепортаж:
|