Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Семінаристи вшанували пам'ять Великого Кобзаря [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Saturday, 10 March 2018 21:33 | |||
Міський захід розпочався із вступного слова владики Григорія Комара, єпископа-помічника Самбірсько-Дрогобицької єпархії, який наголосив на тому, що віддання належної пошани славному поету – це насамперед життя згідно з настановами Шевченка, у яких також і йдеться про любов до свого найменшого брата. Дотримування повчань зі Святого Письма та «Кобзаря» - це запорука настання таких бажаних миру та злагоди в Україні. Саме святкування було насичене виконанням музичних творів, декламуванням віршів та представленням цікавих фактів із життя Тараса Шевченка. Семінаристи, однак, не тільки були слухачами, але й активними учасниками. Адже семінарійний хор «Оранта», регентом якого є о. Андрій Бунь, під супроводом оркестру, разом з іншими хоровими колективами Дрогобича, виконав три музичні твори: «Шлях до Тараса», «Заповіт» та Держаний Гімн України. Відвідавши театр, семінаристи культурно збагатились та вкотре відкрили для себе актуальну й сьогодні творчість Тараса Шевченка, який своїм життям показав приклад жертовності, любові та незламності духу в непростих життєвих обставинах. Див.фоторепортаж:
|