Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Семінарійний квартет на місіях в м. Роздільна [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Wednesday, 09 May 2018 14:25 | |||
Роздільна є районним центром Одеської області, залізничним вузлом, яке знаходиться на відстані 87 км від м. Одеси у західній частині Причорноморської низовини. Населення міста на теперішній період становить близько 18 тис. осіб. Вирушили брати до Одещини на запрошення о. Святослава Кирика, який є адміністратором місцевого храму св. влкмч., побідоносця і чудотворця Юрія, щоб допомогти йому приготуватися до храмового празника. Основна місія братів полягала у супроводі богослужінь співом. Прибули семінаристи до місця зустрічі в суботу по обіді. Там їх радо зустріли о. Святослав зі своєю сім’єю. Отець є випускником Івано-Франківської духовної семінарії, який вже близько 12-ти років служить в даному регіоні. На даному етапі всі богослужіння проходять в невеличкій каплиці. А тому з’явилася потреба у побудові більшого храму, адже чисельність парафіян з кожним роком зростає. У неділю, на свято св. влкмч., побідоносця і чудотворця Юрія, відбулась Архиєрейська Божественна Літургія, яку очолив владика Михайло (Бубній), екзарх Одеський, у супроводі численного духовенства. По завершенні Літургії відбулась хресна хода вулицями міста до місця, на якому має бути збудований храм. Там відбувся Чин освячення та благословення новопоставленого хреста, який звершив владика Михайло. Брати супроводжували Святкову Літургію богослужбовими піснеспівами та співали Воскресні пісні під час ходи містом. Відтак, ввечері, брати вирушили додому нічним поїздом. Див.фоторепортаж:
|