Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
У семінарії відбулись реколекції з нагоди початку навчального року [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Sunday, 15 September 2019 13:55 | |||
Цього разу реколектантом був о. Ігор Колісник (ЧНІ), який надзвичайно багато часу провів у звершенні місійного служіння як в Україні, так і за кордоном. У п’ятницю, перший день реколекцій, семінаристи мали можливість почути дві реколекційні науки, одна з яких була присвячена темі свідчення душпастира, яке має величезне значення та можливе лише із допомоги Божої благодаті. Друге розважання, яке відбулось уже ввечері, стосувалось місійного покликання священика, який повинен працювати, щоб люди відчули близькість Ісуса Христа. У суботу семінаристи мали можливість почути 4 реколекційні науки, у першій з яких реколектант заохотив «відкинути всякий тягар і гріх, що так легко обплутає» (Єв 12, 1), а зробити свою історію життя історією спасіння. У другому розважанні о. Ігор розважав над милосердям і справедливістю на основі уривку Євангелія - Мр 4, 1-9. У третій науці реколектант розкрив значення довіри до Бога, а вже в четвертій реколекційній науці редемпторист наголосив на здобутті віри та надії – двох Божих чеснот. Третій день реколекцій містив у собі три повчання від о. Ігоря, який під час першої науки на Божественній Літургії спонукав братію до ревного та відповідального служіння у Христовому винограднику на основі недільного уривку – Христової притчі про виноградник. Наступне повчання реколектант присвятив темі любові та милосерді до ближнього, без якої в житті не настане миру й радості. У заключній науці отець Ігор запевнив, що немає випадковостей, а Боже Провидіння, яке проявляється в кожній життєвій ситуації. Наприкінці ректор семінарії о. Мирон Бендик висловив вдячність реколектанту та подарував декілька книг, виданих семінарією. За традицією брати заспівали гостеві «Многоліття». Див.фоторепортаж:
|