Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Семінаристи взяли участь у молитовній ході на захист сім’ї та життя [ФОТО] |
Monday, 14 October 2019 13:34 | |||
13 жовтня 2019 року відбулась молитовна хода на захист сім’ї та життя вулицями міста Дрогобича. Такий захід уже вчетверте організовується ГО «Рух за життя» Самбірсько-Дрогобицькій єпархії. Захід розпочався із вступного слова о. Василя Нестера, голови Комісії УГКЦ у справах родини. Владика Григорій (Комар), єпископ-помічник Самбірсько-Дрогобицької єпархії, очолив молитовну ходу, яка розпочалась з-під Катедрального собору Пресвятої Трійці. Семінаристи виконували різні служіння: супроводжували співом ходу, несли гучномовці. Наприкінці ходи відбувся Чин посвяти українського народу під покров Пресвятої Богородиці. По завершенні цієї молитви владика Григорій виголосив проповідь, у якій наголосив на важливості збереження життя, наводячи приклади зі Святого Письма. Завершення заходу ознаменував спів церковного хору церкви Преображення ГНІХ, що в м. Дрогобич. Колектив виконав гімн «Боже великий, єдиний». Див.фоторепортаж:
|