Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
У семінарії відбулись козацькі забави [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Saturday, 19 October 2019 11:04 | |||
Опісля пролунав Державний Гімн України. Відтак брати 2-го курсу розповіли про те, як саме проходитиме вечір. У перших змаганнях семінаристи могли випробувати свою фізичну сили. Згодом браття мали можливість показати свою обізнаність в історії України, а зокрема українського козацтва та народних пісень. У завершальному блоці семінаристи брали участь у різноманітних конкурсах розважального характеру. За підсумками балів перше місце здобули брати V курсу, срібло отримала команда III курсу, а третю сходинку посіла команда IV курсу. По завершенні змагань о. Василь Чава подякував братам II курсу за чудово організацію такого вечора, який приніс багато позитивих емоцій. Наприкінці кожен курс отримав грамоту та солодкі призи. Вечір завершився молитвою до Пресвятої Богородиці. Див.фоторепортаж:
|