Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
У семінарії відбулося представлення історії УГКЦ у філателістичній колекції п. Степана Павлішака [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Friday, 06 December 2019 20:50 | |||
Розпочався захід з молитви, опісля якої проректор з навчальної частини о. Роман Андрійовський представив семінарійній спільності доповідача п. Степана, зокрема, сказавши: "Цими днями ми багато говорили про події, які призвели до переслідування нашої Церкви в ХХ ст., та про те, як відбувався її вихід з підпілля 30 років тому. Сьогодні ж за допомогою матеріалів, зібраних п. Степаном - одним з активних мирян, завдяки яким наша Церква існувала в підпіллі та виходила з нього, ми маємо нагоду прослідкувати знакові віхи її новітньої історії - після її відродження". У вступному слові п. Степан розповів про цікаві події з історії нашої Церкви в часи підпілля, свідком яких він був. Відтак доповідач безпосередньо перейшов до представлення власної філателістичної колекції, до якої входять пам’ятні конверти, марки, стенди, листівки, стрічки, які присвячені нашій Церкві. Варто зазначити, що колекційний доробок п. Степана заторкує різні віхи часу і є міні-енциклопедією новітньої історії нашої Церкви. Після представлення семінаристи мали змогу поглянути на колекцію та задати декілька питань доповідачеві. По завершенні заходу о. Роман висловив щирі слова подяки п. Степану за гарне представлення та побажав філателісту і надалі примножувати свою колекцію на благо нашої Церкви. Відтак браття заспівали гостеві урочисте «Многоліття». Див.фоторепортаж:
|