Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
У семінарії відбулось свято Миколая [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Thursday, 19 December 2019 11:11 | |||
Відтак в актовому залі семінарії о 20:00 розпочався гумористичний вечір, який кожного року згідно з традицією організовують брати III курсу. З цієї нагоди до семінарії завітали єпископ-помічник Самбірсько-Дрогобицької єпархії владика Григорій (Комар), викладачі, працівники, випускники семінарії разом із членами своїх сімей, родичі та друзі студентів. Після спільної короткої молитви, яку очолив владика Григорій, усі присутні затамували подих в очікуванні початку. Відтак на сцені глядачі мали можливість бачити сценки та насолоджуватись переглядом відеороликів, у яких семінаристи пародіювали викладачів, працівників та членів ректорату семінарії. Усі присутні в залі були вражені творчими, зокрема акторськими, здібностями семінаристів, які були вміло використані для того, щоб із добрим почуттям гумору підкреслити особливі риси своїх наставників. Наприкінці свята студенти запросили до актового залу св. Миколая, який приготував для викладачів та працівників семінарії цікаві й оригінальні подарунки. Відтак до завершального слова було запрошено ректора семінарії о. Мирона Бендика, який висловив вдячність братам за неабиякі зусилля та працю для того, щоб організувати такий творчий вечір. Опісля всі семінаристи отримали чудові дарунки від св. Миколая. Вечір завершився, але він надовго залишиться в пам’яті організаторів та глядачів і буде тішити серця теплими спогадами. Див.фоторепортаж:
|