Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
У Дрогобицькій духовній семінарії розпочався новий академічний рік |
![]() |
![]() |
![]() |
Monday, 30 August 2021 20:03 | |||
Звертаючись до семінарійної спільноти, владика Ярослав привітав ректорат, викладачів, духівників, семінаристів та працівників із початком нового навчального року. Особливим чином Єпископ привітав першокурсників, зазначивши, що вони відтепер вписані в гроно духовного воїнства Христового. Відштовхуючись від євангельського читання, архиєрей закликав усіх студентів семінарії: «Знання Бога, богопізнання потрібно засвоїти, осягнути, щоб у душпастирстві ми не були лицемірами. Нам дається найцінніший скарб – це ціна страждань, смерті та воскресіння ГНІХ. Вважаймо, щоб його не змарнувати!». Після Божественної Літургії відбулося освячення підрясників для студентів ІІ-го курсу. Відтак владика Ярослав теплими словами привітав о. Мирона Бендика, ректора ДДС, з іменинами та подякував йому за те, що він не побоявся «во врем’я люте» - в період катакомбної УГКЦ - ступити на стежину священства. На завершення урочистостей о. д-р Мирон Бендик висловив владиці Ярославу вдячність за благословення на початок чергового навчального року в Дрогобицькій духовній семінарії. Звертаючись до батьків цьогорічних першокурсників, ректор зазначив, що вони довірили у руки семінарійного проводу найцінніше – своїх синів, а семінарія, навчивши і виховавши їх, за кілька років передасть їх архиєрею, який поставить їх священиками у Христовому винограднику. Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут: ~ FACEBOOK:https://www.FACEBOOK.com/dds.edu.ua/
|