Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Семінаристи долучилися до спільної молитви за зцілення ран війни в Україні та на Близькому Сході |
Saturday, 23 March 2024 23:01 | |||
23 березня 2024 р. Б. у катедральному храмі Пресвятої Трійці м. Дрогобича семінарійна спільнота ДДС помолилася Архиєрейську Святу Літургію, очолену вл. Ярославом (Прирізом), єпископом Самбірсько-Дрогобицьким, якою вірні долучилися до соборної молитви, започаткованої Радою Єпископських Конференцій Європи, за зцілення ран війни в Україні та у Святій Землі. Богослужбовий спів вели учасники семінарійного хору "Оранта" (кер. – о. Андрій Бунь). У своїй проповіді вл. Ярослав пояснив, що до вищезгаданої Ради належать 39 Єпископських Конференцій Церков Католицького сопричастя, кожній з яких відведено один день у Великому Пості, аби долучитися до ланцюга молитви у наміренні припинення збройних конфліктів в Україні та на Близькому Сході. «Тому сьогодні, у першу неділю Великої Чотиридесятниці, до цієї ініціативи доєднується й наша Церква, що супроводжує свій народ, який стоїть у борні, захищаючи рідну землю від російського агресора. Ми не можемо бути байдужі тієї хвилі, коли Україна стікає кров'ю. Натомість, кожен з нас має можливість чинити добро, бути причасником того "світла для світу", про яке говорить Христос. Тому просимо Господа, аби Він зглянувся над нашим народом і допоміг у цій боротьбі за свободу і майбутнє нашої держави». Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут:
|