Translate into...
Newsletter
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- 09/07 Дрогобицька духовна семінарія має нових першокурсників
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Семінаристи пройшли молитовною ходою до Грушівської Богородиці [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Thursday, 12 May 2011 05:50 | |||
Недільного ранку о 6 год. від катедрального храму Пресвятої Трійці вирушили паломники. Незважаючи на дошкульні погодні умови, кількість прочан, які були в основному молодими людьми, налічувала майже 300 осіб. Вони були поділені на групи, кожну з яких очолював семінарист. Під час походу кожна група ділилась своїми духовними переживаннями та пропонувала молитись в різних намірах. На півдорозі до Грушева, неподалік реабілітаційного центру «Назарет» (с. Рихтичі) прочани зупинилися на перепочинок, під час якого брати-семінаристи мали змогу познайомитись з учасниками прощі і дати їм духовну науку. Незважаючи на несприятливі погодні умови та холодний вітер, скріплені молитвою та Покровом Богородиці прочани щасливо звершили свій хід.
|