Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
З'явився новий номер суспільно-релігійного часопису "Слово" |
![]() |
![]() |
![]() |
Saturday, 17 December 2011 07:07 | |||
![]() Вийшов у світ 48 номер суспільно-релігійного часопису Дрогобицької Духовної Семінарії "Слово". Чи вміємо ми бути християнами? Кому більше віримо: Богові чи гороскопу? Що таке забобон? – Відповіді на ці та інші запитання читач отримає у цьому номері часопису, адже основною його темою є ставлення християнина до різного роду сект, йоги, східних медитацій, забобонів, гороскопів... Крім того тут на 60-ти сторінках містяться багато інших цікавих матеріалів, котрі продовжують традиційні рубрики часопису. У рубриці «Актуальне інтерв'ю» читач знайде результат спілкування головного редактора часопису з новопроголошеним правлячим архиєреєм Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ преосвященним владикою Ярославом (Прирізом). Владика розповідає про свій життєвий шлях, перші роки служіння у підпільній УГКЦ, про символіку свого єпископського герба та плани щодо керування єпархією. Не менш цікавою є стаття викладача Семінарії о. ліц. Юрія Хамуляка, у якій він пояснює передумови виникнення та поширення нових релігійних рухів і сект в сучасному світі і, зокрема, в Україні. А диякон Дмитро Сенейко у своїй статті пише про йогу та східні медитації з точки зору християнства. Рубрика "На гранях часу" розповість про маловідомих Бердичівських мучеників і ісповідників – священнослужителів УГКЦ, котрі у в’язницях Бердичева, Умані, Білої Церкви та інших міст Правобережної України у XVIII ст. постраждали за свою вірність Христовій Заповіді «Щоб усі були одно». Міститься тут і стаття про о. Кирила Селецького, засновника жіночих монаших згромаджень сестер служебниць та сестер йосифіток. Миколи Витівський роздумує над внутрішньою проблемою сучасної молоді та бажання "бути іншими" у статті "Такий, як всі?". У рубриці "Подих скинії" читач знайде статтю про те, що говорить Святе Письмо про ідолопоклонство. о. Михайло Олійник продовжує знайомити з історією Самбірської іконописної школи та українського іконопису. Назар Курило у своїй статті описує Богородичну святиню у с. Тишковичі, що на Мостищині, куди щороку, 15 липня – на свято Положення Чесної Ризи Богородиці у Влахерні, здійснюється проща. Впродовж осені семінаристи відвідували парафії нашої єпархії, де збирали пожертви на семінарію; детальний звіт про ці збірки та подяку ректорату жертводавцям подано наприкінці журналу. На останніх сторінках часопису у рубриці «Літопис» міститься опис цікавих подій, які останнім часом відбулись у Дрогобицькій семінарії. З питань придбання нового номеру суспільно-релігійного часопису «Слово» звертайтесь до Дрогобицької Духовної Семінарії або до своїх отців-парохів.
|