Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Електронні книги
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
«Коли в Йордані христився Ти, Господи...» [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Thursday, 19 January 2012 22:26 | |||
Вже склалася така традиція, що Різдвяні свята семінаристи проводять вдома, де розділяють радість Христового народження у родинних колах, а у Навечір'я Богоявлення повертаються у свою семінарійну родину, щоб тут спільно із єпископом, ректоратом та викладачами вітати Господа, охрещеного у Йордані від Йоана. Під час Святої Вечері всі присутні смачно куштували традиційні 12 страв, колядували, вітали один одного, прославляючи тим самим нашого Спасителя, який христився у Йордані. Після Святої Вечері семінарійна братія відвідала катедральний собор Пресвятої Трійці, де взяла участь у Великому Повечір’ї з Литією, яке очолив преосвященніший владика Ярослав (Приріз). Рівно опівночі розпочалась святкова Божественна Літургія, яку відслужив випускник Дрогобицької Духовної Семінарії отець Микола Струналь. А завершенням цього насиченого різноманітними подіями дня стало Велике Йорданське Водосвяття, після чого семінаристи пішли на нічний спочинок. 19 січня, у сам день Господнього Богоявлення, на головній площі міста Дрогобича владика Ярослав (Приріз) очолив Велике Йорданське Водосвяття, на якому були присутні священики Дрогобицького деканату Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ та інших Церков Володимирового Хрещення, представники міської влади та миряни, які чисельно взяли участь у молитві, велично співаючи тропар свята: «Коли в Йордані христився Ти, Господи, троїчне явилося поклоніння…». Семінаристи своїм співом супроводжували це Водосвяття. Див. фоторепортаж:
|