Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Дрогобицька семінарія привітала свого ректора |
![]() |
![]() |
![]() |
Friday, 24 February 2012 17:50 | |||
Після завершення Божественної Літургії духівник семінарії о. Роман Волянський привітав о. Мирона Бендика з днем народження, а віце-ректор о. Григорій Комар склав йому подяку за духовний провід та прочитав благословенну патріяршу грамоту, у якій блаженніший Патріярх Святослав (Шевчук) щиросердечно привітав та подякував о. д-ру Мирону Бендику за 25 років його ревного священичого служіння Церкві та народу. По обіді декан Семінарії від імені усіх семінаристів висловив слова привітання своєму духовному батькові, та було прочитано подячну грамоту, створену питомцями Семінарії. На завершення отець-ректор подякував усім за теплі слова привітання.
|