Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
У Малій семінарії та на підготовчих курсах розпочався новий навчальний рік [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Friday, 14 September 2018 17:02 | |||
У Малій семінарії навчаються юнаки шкільного віку - учні 7-10 класів. Форма навчання є заочною. Навчання у Малій семінарії відбувається кожної п'ятниці з 15:30 до 18:00. Навчальний процес проходить під егідою студентів старших курсів Дрогобицької семінарії. Впродовж навчання юнаки вивчають церковні предмети, основними з яких є Святе Письмо, катехизм, історія Церкви, літургіка, церковний спів. Дані дисципліни викладються впродовж трьох років, наприкінці яких випускник Малої семінарії отримує свідоцтво про закічення з відомостями про його успішність протягом навчання. Мала семінарія - це чудова нагода для підлітків розпізнати своє покликання, збагатити знання з елементарних церковних дисциплін і поглибити духовний досвід. Підготовчі (нульові) курси - це заняття, які мають також заочну форму навчання. Заняття розпочинаються о 15:00 і тривають до 18:00. Ці курси можуть відвідувати особи чоловічої статі віком від 16 до 29 років. Основним завданням цих лекцій є збагатити світогляд абітурієнта та підготувати його для вступу до семінарії. Впродовж одного акдемічного року слухачам викладають Святе Письмо, церковну історію, катехизм та літургіку. Наприкінці навчального року студенти підготовчих курсів демонструють набуті знання із цих дисциплін на іспиті. Той, хто складає його на "відмінно", одержує 0,5 бала, що додаються до загальної кількості балів при вступі до Дрогобицької духовної семінарії. Див.фоторепортаж:
|