РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 25/07 Наука, яка веде до Бога
- 23/07 Василь Когут, «Католицько-ісламський діалог на основі документу ІІ Ватиканського собору "Nostra Aetate "» (науковий керівник – о. ліц. Юрій Хамуляк, рецензент – о. ліц. Володимир Тухлян)
- 22/07 Чи можна довіряти теоріям еволюції?
- 18/07 Священниче покликання у світлі шляху біблійного Мойсея
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
Електронні книги
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
Підготовчі курси |
Підготовчі, або нульові, курси при Дрогобицькій Духовній Семінарії були створені у 1997 р. Їх завданням є підготовляти майбутніх абітурієнтів через надання їм знань, необхідних для вступу до семінарії. На ці курси приймаються особи чоловічої статі віком від 16 до 29 років. Приєднатись до числа слухачів підготовчих курсів можна у будь-який момент, досить тільки звернутись в Ректорат Дрогобицької Духовної Семінарії (вул. Д. Галицького 2, тел. (244) 2-17-04) та подати необхідні документи – заяву на ім’я ректора та рекомендацію від власного пароха. Навчання – безкоштовне. Навчання на підготовчих курсах має вечірню форму. Заняття відбуваються кожної п’ятниці з 15 до 18 години. Термін навчання – один академічний рік. Слухачі курсів мають лекції з таких предметів: катехизм, літургіка, Святе Письмо і історія Церкви. Наприкінці курсів здаються іспити з вищеперелічених предметів і ті, хто всіх їх здасть на «відмінно», при вступі в Дрогобицьку Духовну Семінарію отримає додаткові 0,5 бала, котрі враховуватимуться при конкурсі. Відвідування підготовчих курсів не є обов’язковою вимогою для вступників до семінарії, проте досвід показує, що ті, хто їх закінчили, є краще підготовленими до вступних іспитів. |