... Дрогобицька Духовна Семінарія - УГКЦ
header-dds1
header-dds2
header-dds3
Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Перекласти на...

АРХІВ СТАТЕЙ

< грудня 2013 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Наші відвідувачі

 Погода в Україні
 
грудня 2013

Четвер, 26 грудня 2013

Маловідоме з дитячо-юнацької класики PDF Друкувати Написати листа

Ігор Бриндак викладач

У цьому матеріалі мова піде про шедеври світової літератури, які, за задумом авторів, були розраховані на дитячу або юнацьку аудиторію. Мало кому відомо, що у свій час із багатьох популярних книжок цензура вилучила тексти, у яких проповідувалися християнські вартості. На жаль, деякі з цих творів і до сьогодні видаються у такому цензурованому вигляді. Тому читачам, напевно, буде цікаво ознайомитись з непошкодженими текстами.Розпочнемо з усім відомого датського казкаря Ганса Хрістіана Андерсена.

Детальніше...


Понеділок, 23 грудня 2013

Капелан – чудотворець PDF Друкувати Написати листа
Ігор Бриндак, викладач
Блаженний о. Марко д'АвіаноУ номері 9-10 “Живої Води” у статті “Війни на захист віри” була розповідь про битву під Віднем 1683 року та про нашого земляка Юрія Кульчицького, який став героєм цієї битви. У цьому номері мова ітиме про ще одного рятівника Відня та європейської цивілізації - блаженного отця Марко д'Авіано. Про нього згадувалось у попередній статті, але дуже мало. Тепер настав час уважніше приглянутись до цієї постаті. За життя цього чоловіка називали духовним лікарем Європи, поради у нього питали папи і королі, на його проповіді приходило так багато людей, що він був змушений проповідувати на майданах, бо храми не вміщали усіх бажаючих.
Детальніше...


Субота, 21 грудня 2013

Дрогобицьке братство "Введення в храм Пресвятої Богородиці" вибрало собі нову управу PDF Друкувати Написати листа

alt20 грудня 2013 р. Б. відбулися чергові збори членів Братства "Введення в храм Пресвятої Богородиці". На них, які є першими після святкування празника Братства, було складено подяку старій управі і обрано нову.

Детальніше...

Яка радість, який рай - в ДДС був Миколай PDF Друкувати Написати листа

18 грудня 2013 р. Б. у актовому залі ДДС відбулося святкування свята Миколая, організоване братами ІІІ-курсниками. На святі був присутній владика Ярослав (Приріз), ректорат та гості семінарії. Після вистави семінаристи отримали подарунки .

Детальніше...


Четвер, 19 грудня 2013

Дрогобицька духовна семінарія на київському Євромайдані [ФОТО] PDF Друкувати Написати листа

altЗараз у серці Києва, на Майдані Незалежності, триває акція громадянського спротиву, яка вже отривала свою назву - "Євромайдан". Але не тільки там, бо на ногах зараз стоїть вся країна. Євромайдани існують у багатьох містах і містечках України. Виявити громадянську позицію та заявити про свій спротив нехтуванню громадської думки та жорстокості зі сторони правлячої влади вирішила і Дрогобицька Духовна Семінарія.

Детальніше...