... Новини хору

Новини хору

Семінарійний хор «Оранта» побував у с. Лавочне PDF Друкувати Електронна адреса
Середа, 22 вересня 2021 07:21

oranta lavochne 2021 121 вересня 2021 р. Б. хор Дрогобицької духовної семінарії «Оранта» на чолі з регентом о. Андрієм Бунь відвідав парафію Різдва Пресвятої Богородиці, що в с. Лавочне, щоб привітати місцеву спільноту з храмовим празником. У цьому селі на Сколівщині вже близько 30-ти років душпастирює о. Олег Вереснюк, на чиє запрошення й відгукнувся семінарійний хор.

Хор "Оранта" виступив на фестивалі Ad fontes [ВІДЕО] PDF Друкувати Електронна адреса
П'ятниця, 04 грудня 2020 20:19

ad fontes4 грудня 2020 р.Б. хор "Оранта" Дрогобицької духовної семінарії (регент - о. Андрій Бунь) взяв участь у ІІ фестивалі семінарійних хорів Ad fontes. Цього року фестиваль мала приймати Тернопільська духовна семінарія ім. Патріарха Йосифа Сліпого, але з огляду на обмежубчі засоби, запроваджені через пандемію коронавірусу, він відбувся онлайн. У заході виступили семінарійні колективи різних конфесій: УГКЦ, ПЦУ та Мукачівської єпархії ГКЦ.

Семінарійний хор «Оранта» взяв участь у фестивалі «Ad fontes» [ФОТО] PDF Друкувати Електронна адреса
Понеділок, 18 листопада 2019 20:56

alt17 листопада 2019 року у Львівській духовній семінарії Святого Духа відбувся перший фестиваль семінарійних хорів під назвою «Ad fontes». Культурно-релігійний захід розпочався з Божественної Літургії, яку очолив віце-ректор з формації Львівської духовної семінарії у співслужінні представників духовенства всіх семінарій.

Семінарійний хор "Оранта" виступив на фестивалі творчості композиторки Богдани Фільц [ФОТО] PDF Друкувати Електронна адреса
Четвер, 23 листопада 2017 16:57

alt22 листопада 2017 року семінарійний хор "Оранта" взяв участь у святковій академії з нагоди ювілею заслуженого діяча мистецтв України, Почесного доктора Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка п. Богдани Фільц. Відбувся фестиваль творчості в актовому залі ДДПУ ім. І. Франка.

Вийшли нові аудіодиски хору ДДС «Оранта» PDF Друкувати Електронна адреса
Середа, 12 жовтня 2016 20:23

Dysk obkl 2016 1Нещодавно з’явився черговий творчий доробок хору «Оранта», який побачив світ з нагоди 20-ліття Дрогобицької духовної семінарії. На цей раз увазі поціновувачів церковного співу на двох дисках пропонується «Велику Вечірню з Литією та наспіви гласів» (2016). Це – запис вечірнього богослужіння свята семінарійних покровителів - священомучеників Северина, Якима і Віталія, яке у супроводі хору «Оранта» (регент – о. Андрій Бунь) служить ректор семінарії о.д-р Мирон Бендик. Унікальністю цього релізу є те, що його слухачі вперше почують у виконанні семінарійного хору богослужбові тексти, присвячені цим блаженним священомученикам.

<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>