... Мас-медія
header-dds1
header-dds2
header-dds3

ВСТУПНА КАМПАНІЯ

Дрогобицька духовна семінарія
оголошує про набір студентів
на 2024-2030 
навчальні роки

Фотогалерея

Підтримайте/Support Us

Допомогти у вихованні майбутніх священиків

Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Перекласти на...

АРХІВ СТАТЕЙ

< жовтня 2009 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Наші відвідувачі

 Погода в Україні
 
Мас-медія PDF Друкувати Електронна адреса

Слово читане

Прагнення дізнатись щось нове властиве всім людям. Проте кожна окрема людина вибирає свій шлях до знань. Одні щоденно просиджують у бібліотеці, опрацьовуючи тонни книг і захищаючи дисертації, іншим досить щотижневої газети, треті живуть в Інтернеті, вивуджуючи з нього потрібну й не дуже інформацію. Доречним буде згадати тут усім відомий вислів: „Вчитись ніколи не пізно”. І в процесі свого навчання, своєї формації до священства вихованці Дрогобицької Семінарії також працюють над виданням семінарійного часопису „Слово”. Адже тепер кількість церковних видань, порівняно із минулими роками, вельми збільшилась, і, можливо, багатьом випускникам семінарій доведеться зустрітись із видавничою чи журналістською діяльністю, особливо коли вони розпочнуть своє пастирське служіння.

У 1998 році часопис „Слово” побачив світ із невеликого номера стінгазети нашої семінарії, проте в 2003 році група студентів-однодумців відважилась розповсюджувати часопис ширшому колу читачів, вийшовши поза межі семінарії. Проте видання часопису ніколи не було самоціллю.

Часопис став цікавим не тільки вихованцям семінарії, його теми завжди актуальні і для молоді, і для мирян, і для священиків, і для монахів. Таким чином можна сказати, що він переріс рамки „домашнього видання для своїх”. Не буде перебільшенням і те, що редакція часопису „Слово” – це вся Дрогобицька Духовна Семінарія, вона є своєрідним генератором ідей студентів, які успішно реалізуються.

У семінарії редакція журналу стала одним із важливих навчальних пластів. Тут студенти отримують навики журналістської, редакторської та організаційної роботи, вникають у складні проблеми церковного життя. Багато з тих, хто в студентські роки працював у часописі, нині активно беруть участь у житті УГКЦ.

Зараз редакційну колегію складають: Роман Андрійовський (Головний редактор), Ростислав Приріз (заступник редактора), Роман Гром, Роман Ільницький, Роман Кіх, Андрій Гладкий.

Окремі публікації часопису "Слово" - див. тут.

Ми будемо щиро вдячні усім, хто фінансово допоможе "Слову". Ласкаво просимо звертатись до нас за адресою:

Часопис "Слово"
Дрогобицька Духовна Семінарія
вул. Д. Галицького 2
м. Дрогобич, Львівська обл.
82100 Україна
Тел./факс: +380324421704
Тел.: +380324438649
Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду