... Актуальність

< жовтня 2009 >

Актуальність PDF Друкувати Електронна адреса

На  даний час у Дрогобицькій Духовній семінарії на шістьох курсах навчаються понад 80 студентів, що відповідає можливостям семінарських приміщень. Богословські, філософські, біблійні, літургійні та гуманітарні предмети викладають 30 викладачів, з яких 8 мають науковий ступінь доктора. Обслуговує потреби студентів високопрофесійний стабільний персонал.

Випускники  семінарії працюють як священики на території Самбірсько-Дрогобицької Єпархії УГКЦ й поза її межами, а зокрема у Російській Федерації, Казахстані, у Києвській Архиєпархії, Донецько-Харківському і Кримському екзархатах, у США, належать до монаших чинів. Дехто з випускників продовжують навчання як в Україні, так і за кордоном.

Коли  семінарія розпочинала свою працю, то початково розмістилася в пристосованих приміщеннях аптечного складу, майже повністю зруйнованого, а тоді капітально відремонтованого Церквою. У міру зростання чисельності студентів, у 1998 році для потреб семінарії були надані відремонтовані приміщення в комплексі храму Пресвятої Тройці, в котрому майже десять років семінаристи молились і брали участь у літургійному житті парохії.  24 червня 2006 року 2001 році відбулося урочисте відкриття  нового корпусу, що повністю проектувався і будувався як семінарійний дім. Це мало символічне значення: для семінарії відкрився новий етап існування з новими завданнями і цілями