... Дрогобицька Духовна Семінарія - УГКЦ - Духовність - Золотий ключ до неба
header-dds1
header-dds2
header-dds3

ВСТУПНА КАМПАНІЯ

Дрогобицька духовна семінарія
оголошує про набір студентів
на 2024-2030 
навчальні роки

Photo Gallery

Підтримайте/Support Us

Допомогти у вихованні майбутніх священиків

Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Translate into...

Articles archive

< May 2024 >
Mo Tu We Th Fr Sa Su
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Visits

 Погода в Україні
 
Проект "Оцифрована традиція"

Золотий ключ до неба
Молитовник
PDF Print
Без обкладинки Золотий ключ до неба
Сторінки: 160
Бібліотека: Оцифрована спадщина
Рік: 1926
Візитів: 38451
Голоси користувачів:  / 1
PoorСупер 
Опис

Пропонований примірник - насправді, збірник кількох молитовників. Найбільшу частину (114 сторінок) у ньому становить «Золотий ключ до Неба» – молитовник для молоді, який був виданий у 1926 році накладом Марійського товариства молоді у м. Львові. Цей молитовник містить духовні повчання для дітей та молоді, щоденні молитви, Літургію Св. Івана Золотоустого, Молитви на різні потреби (зокрема, в Марійськім Союзі, в Євхаристійнім Союзі, в Апостольстві Молитви, за духовного отця і отця-катехита, за вчителів і т.д.), вказівки для Сповіді з Іспитом сумління та інші корисні духовні матеріали. В цьому молитовнику бракує кількох сторінок (близько 20-30 - наприкінці).

У передмові, зокрема, читаємо: "Це мала книжечка, та вона важненька. Вона поможе тобі й навчить тебе молитися, а молитва є справдішним золотим ключом. Молися, дитино, охоче й цим золотим ключом відмикай небесну скорбницю Бери скарби з неба для себе, для рідні, для всіх українських дітий, для цілого українського народа, для святої Церкви. Молитва, то ще й небесна роса. Вяне квітка без роси; вяне також твоя молоденька душа без молитви. Свіженькою буде квітка, коли вмиває її та відсвіжує ранна роса; свіженькою та гарненькою буде й твоя душечка, коли зрошувати її буде й відсвіжати небесна роса. Памятай на це, дитинко, й не лише ранком і вечером, але часом і через день відсвіжуй свою душечку небесною росою. Молитва, це також і небесний віддих. Коли ти віддихаєш чистеньким воздухом, то й твоя кровця буде чистенька і здоровля свіженьке будеш мати і нелегко западеш у недугу. А коли віддихаєш воздухом небесним у молитві, то дістаєш небесне здоровля і твоя душечка буде здоровенька, гарна, та весела". 

Разом з "Золотим ключем" наприкінці оцифрованого примірника невідома особа помістила уривки з кількох інших молитовників (близько 45 сторінок), які ще належить ідентифікувати.

 

Дата: Wednesday, 11 December 2019 19:32

Add comment


Security code
Refresh