Translate into...
Newsletter
- 25/07 Наука, яка веде до Бога
- 23/07 Василь Когут, «Католицько-ісламський діалог на основі документу ІІ Ватиканського собору "Nostra Aetate "» (науковий керівник – о. ліц. Юрій Хамуляк, рецензент – о. ліц. Володимир Тухлян)
- 22/07 Чи можна довіряти теоріям еволюції?
- 18/07 Священниче покликання у світлі шляху біблійного Мойсея
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
Молдова вітає дрогобицьких семінаристів [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Sunday, 26 April 2015 10:48 | |||
На даний час в Молдові працюють два греко-католицькі священики: о. Роман Поправка та о. Ігор Плевський, з якими семінаристи мали можливість познайомитись досить близько. Працьовитість, завзяття та, найперше, духовність отців дуже мобілізували братів. Божою допомогою зустріли Його святе Воскресіння молитвою та співом в чудовому римо-католицькому костелі м. Кишинева. До речі, відносини нашого духовенства з римо-католицьким, зокрема владикою Антонієм, є дуже позитивними і дружніми. Дуже цікавими були бесіди з парохіянами, яких дуже турбує сучасний стан Батьківщини. Також в день Пасхи брати побували у м. Бельці (приблизно 130 км від столиці), де мали можливість молитись також в римо-католицькому костелі. З візитом та вітаннями відвідали вже згаданого владику Антонія, який дуже радо прийняв семінаристів, а також українське посольство. Проте отці не забули й про відпочинок, тому браття мали змогу, практично щовечора, прогулюватись гарненьким центром столиці, а також відвідати зоопарк. Та подією, яка, мабуть, назавжди закарбується у серцях хлопців була поїздка в м. Орхей до православного монастиря, розташованого на гірському хребті, який з трьох сторін омивається річкою. Прекрасний пейзаж, намолені стіни, постава монахів дарували мир та спокій. Брати дуже вдячні Богу та нашим настоятелям за таку унікальну можливість, яка, попри інтелектуальний та світоглядний розвиток, сприяла й їх розвитку духовному. Див.фоторепортаж:
|