Translate into...
Newsletter
- 25/07 Наука, яка веде до Бога
- 23/07 Василь Когут, «Католицько-ісламський діалог на основі документу ІІ Ватиканського собору "Nostra Aetate "» (науковий керівник – о. ліц. Юрій Хамуляк, рецензент – о. ліц. Володимир Тухлян)
- 22/07 Чи можна довіряти теоріям еволюції?
- 18/07 Священниче покликання у світлі шляху біблійного Мойсея
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
Владика Григорій здійснив постриг нових членів семінарійного Братства [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Sunday, 06 December 2015 19:39 | |||
Новопостриженими братчиками стали 6 другокурсників і 1 шестикурсник. Після спільної фотографії, братська спільнота відправилась на святковий обід. В часі трапези відбувався концерт, де члени Братства і гості в різний спосіб вітали спільноту зі святом. Зокрема, своїми піснями потішили братію учасники семінарійного гурту "Quo Vadis", який цьогоріч поповнився новими музикантами. Бурхливі оплески викликав виступ дуету Марти Бунь, яка зіграла на цимбалах і Віталія Жеплінського, який продемонстрував свій талант гри на фортепіано. Присутні також мали змогу переглянути ролик, який ознайомив з діяльність спільноти. З привітальним словом до братчиків звернувся голова Львівського Братства Ігор Грет, учасник Київського Братства Сергій Підтілов, перший голова Дрогобицького Братства, а сьогодні духівник Львівського, о. Михайло Лесів. Відтак слово взяв голова Братства Андрій Кобилюх, який разом з владикою Григорієм вручив новопостриженим братчикам пам`ятки вступу. Подячними грамотами було нагороджено п. Надію Бунь за вишиту хоругву Братства, п. Василя Лесіва, за виготовлення аналою до братської каплиці і бр. Тараса Жепілнського, який протягом кількох років був відповідальний за семінарійну стінгазету. Ввечері владика Григорій відслужив акафіст свята Введення, чим і завершив святкування празника. Див.фоторепортаж:
|